Дренажні та аераційні системи

Компанія «Селтон» пропонує трубофільтри (дренажні системи) та дрібнопухирчасті трубчасті аератори. Трубофільтри виготовляються двох типів: каркасні ТФК та безкаркасні ТФ.
Купити трубофільтри та аератори Ви можете зв’язавшись з контактними телефонами, вказаними в розділі Контакти.
Трубчастий фільтр є очисним механізмом, який встановлюється на споруді для прокачування води. Для невеликих навантажень використовують безкаркасні моделі, для промислових цілей більше будуть корисні каркасні пристрої. Застосовуються у промисловості, а також для очищення міських стічних вод та аерації.
Промислове біологічне очищення неможливе без додаткового обладнання. Для таких цілей використовують трубчастий фільтр. Це спеціальний елемент, який встановлюється на механізм та забезпечує очисний ефект. Така споруда використовується на промислових об’єктах, а також усунення забруднень водойм. Залежно від сфери застосування використовуються каркасні або безкаркасні моделі.
Як каркас використовується перфорована ПЕ або ПВХ труба або металеві перфоровані каркаси. Дренаж також може бути безкаркасним, якщо на нього немає великих механічних навантажень, але не більше 315-го діаметра.
Трубчастий фільтр: технічні характеристики
Аератори трубчасті є конструкції, які забезпечують фільтрацію води під тиском. Декілька шарів матеріалу під впливом кисню затримують основні види бруду, що зустрічаються у воді. Продуктивність залежить від типу та розмірів пристрою. Виділяють два основні види:
- трубофільтр, або дренажну систему;
- аератор трубчастий дрібнопузирчасті.
Каркасні моделі виготовляються із поліетилену, ПВХ або металу. Для міцності використовують метод перфорації. Також важливо, щоб матеріал був стійким до корозійних процесів, адже безпосередньо використовуватиметься у водоймах. Каркасні пристрої міцніші, витримують великі механічні навантаження. Безкаркасний дренаж є корисним для очищення стічних вод без великого тиску.
Довжина деталі залежить від виду: для безкаркасного максимально 3 м, пристрій з каркасом може бути до 5 м. Діаметр аеротенку залежить від моделі.
На трубофільтри є акти випробувань та висновки за їх результатами, а також ТУ та санітарно-епідеміологічний висновок.
Дрібнопузирчасті трубчасті аератори виготовляються різних геометричних розмірів (діаметр, довжина). Як каркас використовується поліпропіленова труба, як диспергатор поліпропіленове ПП або поліетиленове ПЕ напилення.
Галузь застосування
Трубчастий аератор перед встановленням обов’язково проходить перевірку на технічну придатність. За цими параметрами визначається сфера застосування. Після отримання акта санітарно-епідеміологічної експертизи приступають до встановлення. У сферу застосування входять такі галузі:
- фармацевтика;
- харчова та легка промисловість;
- машино- та приладобудування;
- електроенергетика;
- нафто- та газопереробна промисловість;
- об’єкти громадського харчування;
- торгові та розважальні центри;
- сільське господарство.
Особливо активно застосовуються трубчасті аератори при аерації. За допомогою вдосконалених дренажних систем забезпечується ефективне біологічне очищення на спеціалізованих спорудах. Також конструкції необхідні станціях прийому стічних вод. Правильне встановлення та експлуатація фільтраційних систем знижує в рази ризики забруднення та дозволяє забезпечити очищення без дорогих споруд.
- 01. Різні галузі промисловості (фармацевтична, харчова, машинобудування, металообробка, приладобудування, легка тощо);
- 02. У системах підготовки повітря для фарбувальних та сушильних камер, лакофарбових виробничих лініях та інших виробничих процесах, де це необхідно;
- 03. В системах подготовки воздуха для покрасочных и сушильных камер, лакокрасочных производственных линиях и других производственных процессах, где это необходимо;
- 04. У будинках різного призначення (офісних та бізнес-центрах, житлових, адміністративних, складських терміналах, аеропортах, торгово-розважальних центрах, виробничих тощо);
- 05. На підприємствах громадського харчування (ресторани, кафе, їдальні тощо).