Фільтри-
поглиначі та
регенеративні
патрони

Фільтри- поглиначі та регенеративні патрони

Компанія «Селтон» пропонує засоби колективної захисту: фільтруючі, ізолюючі та монтажні деталі до ним:

  • Фільтри-поглиначі серії АС (аналоги фільтрів-поглиначів типу ФПТ, ФП, ФПУ) для стаціонарних захисних споруд і рухомих об’єктів техніки.
  • Фільтровентиляційний комплекс для очистки та регенерації повітря
  • Регенеративний патрон серії СА (аналог регенеративного патрона РП-100) для стаціонарних захисних споруд.

Купити фільтри-поглиначі та регенеративні патрони Ви можете зв’язавшись по контактним телефоном, вказаним у розділі «Контакти».

Уточнити наявність
Призначення
Області застосування

Фільтри поглиначі — призначення

Фільтри-поглиначі серії АС відносяться до категорії сорбуючих фільтрів і призначені для очищення атмосферного повітря, яке подається всередину захисних споруд цивільного захисту, промислових об’єктів, спеціальних фортифікаційних споруд міністерств та відомств України, інших захисних споруд, рухомих об’єктів та техніки, речовин (БВВ), сильнодіючих отруйних речовин (СДОР), радіоактивного пилу (РП) та біологічних аерозолів (БА).

Фільтри-поглиначі серії АС призначені для комплектації фільтрів вентиляційних систем та установок. Фільтр поглинач для повітря справляється з такими домішками, як бактеріальна зброя та будь-які токсичні елементи. Його продуктивність висока навіть якщо герметизувати приміщення. Фільтри для укриття виконують основне завдання — забезпечення нормального повітропостачання, подача всередину очищеного повітря.

Фільтри-поглиначі для стаціонарних захисних споруд

Фільтри-поглиначі серії АС для фільтрів вентиляційних систем стаціонарних споруд можуть використовуватися як окремо, так і у складі кількох одиниць (двох, трьох фільтрів), з’єднаних паралельно до вентиляційної системи укриття. Завод виготовляє аналоги таких моделей як ФП-50/25, ФП-100У, ФПУ-200, ФП-300. Вироби відповідають вимогам СОУ МНС 75.2-00013528-004:2010 “Засоби очищення повітря захисних споруд цивільної захисту (цивільної оборони). Класифікація та загальні технічні вимоги”. Технічну документацію на виготовлення погоджено з ДСНС України.

Фільтри-поглиначі для рухомих об’єктів та техніки

Фільтри-поглиначі серії АС призначені для комплектування фільтрів вентиляційних установок на бронетанковій та автомобільній техніці (ФВУ-100А, ФВУА-100А).

Завод виготовляє аналоги таких моделей як ФПТ-100М, ФПТ-100Б, ФПТ-200М, ФПТ-200Б.

Регенеративні патрони для стаціонарних захисних споруд

Регенеративні патрони для стаціонарних захисних споруд

Патрон регенеративний СА 26715 призначений для поглинання двоокису вуглецю (СО2) з повітря приміщень об’єктів захисту, укриттів, спеціальних фортифікаційних споруд міністерств та відомств України, інших захисних споруд.
Патрон регенеративний СА 26 715 може використовуватися, як для комплектації нових споруд, що будуються, так і замість відпрацьованих свій ресурс РП-100.
Патрони можуть компонуватися в колонки за однією, двома і трьома одиницями по висоті.
У комплект поставки на вимогу замовника можуть входити монтажні деталі їх з’єднання.

Основні технічні характеристики:

  • Номінальна витрата повітря, м3/год:100
  • Початковий перепад тиску при номінальній витраті повітря, Па, не більше: 265
  • Температура температури, °C: від 0 до +35
  • Патрон регенеративний СА 26715 може поставлятися з комплектами монтажних частин для установки в стійку з 1, 2 і 3 одиниць по висоті.

Щоб фільтри поглиначі купити, робіть замовлення на сайті. Наше виробництво може забезпечити різні потреби у захисті, і ви отримаєте фільтр поглинач для бомбосховищ або інших приміщень різної модифікації.

Статті по темі:

  • 01. Фільтровентиляційні системи стаціонарних споруд цивільного захисту;
  • 02. Фільтровентиляційні установки на бронетанкову та автомобільну техніку;
  • 03. Польові фільтровентиляційні установки.
Напишіть нам