Вугільні фільтри та адсорбери

Вугільні фільтри та адсорбери

ТОВ «Селтон» виготовляє вугільні фільтри різної модифікації та конструкції. За завданням замовника фахівці компанії проведуть підбір вугільних матеріалів, залежно від типу забруднювача, умов експлуатації тощо.

Купити вугільні фільтри Ви можете зв’язавшись із контактними телефонами, зазначеними в розділі Контакти.

Уточнити наявність
Призначення
Області застосування

Фільтри вугільні (сорбційні) призначені для очищення припливного, витяжного та рециркуляційного повітря від газоподібних забруднень, запахів у системах вентиляції та кондиціонування повітря приміщень різного призначення.

Вугільні фільтри (вугільні картриджі) можуть виготовлятися циліндричного, панельного або компактного типів.

Залежно від сфери застосування, умов експлуатації, вимог замовника як фільтрувального матеріалу може служити як насипне вугілля, так і фільтрувальний матеріал, що має вугільне просочення.

Також є можливість виготовлення комбінованих моделей, які поєднують у собі попереднє очищення та вугільний ступінь.

Адсорбери вугільні

Підприємство також пропонує вже готове конструкційне рішення, яке поєднує у собі раціональне використання вугілля та можливість заміни картриджів без заміни самого корпусу.
Вугільний бокс підходить як для установки у вже існуючі системи подачі, виводу, рециркуляції повітря, так і може встановлюватися окремо.

Залежно від вимог до підготовки повітря, може бути використане різне вугілля як для очищення групи, так і конкретного забруднювача.

  • 01. Різні галузі промисловості (фармацевтична, харчова, машинобудування, металообробка, приладобудування, легка тощо);
  • 02. У системах підготовки повітря для фарбувальних та сушильних камер, лакофарбових виробничих лініях та інших виробничих процесах, де це необхідно;
  • 03. у будинках різного призначення (офісних та бізнес-центрах, житлових, адміністративних, складських терміналах, аеропортах, торгово-розважальних центрах, виробничих тощо);
  • 04. На підприємствах громадського харчування (ресторани, кафе, їдальні тощо).
Напишіть нам