Вугільні фільтри та адсорбери

Вугільні фільтри та адсорбери

ТОВ «Селтон» виготовляє повітряні вугільні фільтри з різними модифікаціями та конструкціями. За завданням замовника фахівці компанії проведуть підбір вугільних матеріалів, залежно від типу забруднювача, умов експлуатації тощо.

Купити вугільні фільтри Ви можете зв’язавшись із контактними телефонами, зазначеними в розділі Контакти.

Уточнити наявність
Призначення
Області застосування

Фільтри вугільні для вентиляції

Фільтри вугільні (сорбційні) застосовуються з метою очищення повітря (рециркуляційного, витяжного, а також припливного) від різноманітних запахів та різнопланових забруднень газоподібного типу в системах вентиляції/кондиціонування приміщень.

Повітряні вугільні фільтри мають низку незаперечних плюсів:

  • простоту встановлення;
  • легкий догляд;
  • усунення неприємних, різких запахів;
  • підтримання природного пересування повітря через очисну систему назад у приміщення;
  • доступну вартість.

Витяжка, в якій є вугільний фільтр для вентиляції, довела свою ефективність на професійних кухнях, у квартирах, будинках приватного сектора, на об’єктах, де необхідна якісна обробка повітря від усіляких домішок.

Промисловий вугільний фільтр

Популярності всієї лінійки фільтрів цього типу додають вугільні фільтри-адсорбери. Вони добре знайомі автолюбителям, також знайшли широке застосування на хімічних, харчових, фармацевтичних виробництвах, на малих електростанціях, водосховищах та ін. Найбільш відомі — побутові фільтри для води.

Фільтр повітряний вугільний: особливості

Фільтри вугільні для вентиляції (картриджі) можуть бути виготовлені циліндричного, панельного або компактного типів. Залежно від варіанта експлуатації, сфери застосування, вимог замовника як фільтрувальний матеріал може служити як насипне вугілля, так і фільтрувальний матеріал, що має вугільне просочення. Також є можливість виготовлення комбінованих моделей, які поєднують у собі попереднє очищення та вугільний ступінь.

Адсорбери вугільні

Серед широкого асортименту моделей підприємство пропонує фільтр вугільний повітряний у вигляді нового конструкційного рішення: одночасне поєднання раціонального використання вугілля і можливість заміни картриджів без заміни самого корпусу.

Вугільний бокс підходить як для установки у вже існуючі системи подачі, виведення, рециркуляції повітря, так і може встановлюватись окремо.

Залежно від вимог до підготовки повітря, може бути використане різне вугілля як для очищення групи, так і конкретного забруднювача.

Повітряний вугільний фільтр — один із найбільш зручних та популярних пристроїв для прямого очищення повітря від забруднень. Невеликий мінус даного приладу – необхідність щодо його частої заміни.

Статті по темі:

  • 01. Різні галузі промисловості (фармацевтична, харчова, машинобудування, металообробка, приладобудування, легка тощо);
  • 02. У системах підготовки повітря для фарбувальних та сушильних камер, лакофарбових виробничих лініях та інших виробничих процесах, де це необхідно;
  • 03. у будинках різного призначення (офісних та бізнес-центрах, житлових, адміністративних, складських терміналах, аеропортах, торгово-розважальних центрах, виробничих тощо);
  • 04. На підприємствах громадського харчування (ресторани, кафе, їдальні тощо).
Напишіть нам