Фільтри повітряні

Фільтри повітряні

Компанія «Селтон» пропонує до постачання широкий асортимент фільтрів для очищення та підготовки повітря різного виконання та класів очищення.
Купити кишенькові, панельні, рукавні та циліндричні повітряні фільтри Ви можете зв’язавшись з контактними телефонами, вказаними у розділі Контакти.

Уточнити наявність
Призначення
Області застосування

Фільтрувальні елементи для очищення повітря застосовуються практично у всіх сферах, починаючи від побутових систем очищення повітря, закінчуючи промисловою підготовкою повітря для газоперекачувальних агрегатів або виробництва фармацевтичної продукції.
Залежно від місця встановлення та обладнання можуть також служити для очищення від механічних частинок, крапельної вологи або суглобів.

Використання повітряних фільтрів у складі промислового обладнання захищає елементи системи від передчасного зносу або забруднення, продовжуючи тим самим міжремонтний інтервал і скорочуючи витрати на заміну частин обладнання.

Фільтри повітряні можна розділити за тонкістю очищення на наступні групи:

 • грубої очистки;
 • тонкого очищення;
 • понад тонке очищення.

До повітряних фільтрів грубої очистки відноситься продукція, призначена для затримання частинок розміром більше 0,4 мкн.

До повітряних фільтрів тонкої очистки відноситься продукція, призначена для затримання частинок розміром 0,4 мк з ефективністю не менше 40%, але не більше 98%.

До повітряних фільтрів понад тонке очищення відноситься продукція, що забезпечує очищення від частинок і аерозолів з розміром менше 0,4 мкн. Докладніше з повітряним фільтрам понад тонке очищення можна ознайомитися і замовити, перейшовши за посиланням.

Фільтри кишенькові

Фільтри кишенькові є найпоширенішим типом фільтрів для систем вентиляції та кондиціювання.

Фільтри кишенькові призначені для очищення від пилу (забруднення) зовнішнього та рециркуляційного повітря в системах припливної вентиляції, кондиціювання, повітряного опалення, а також в інших системах підготовки повітря.

Кишеньковий фільтр складається з оцинкованої або пластикової рами та фільтруючого матеріалу, спаяного (пошитого) у вигляді кишень. Оптимально вивірена конструкція кишенькового фільтра забезпечує максимальну продуктивність та значну пилоємність при низькому опорі потоку повітря. Кишенькові фільтри характеризуються підвищеним терміном служби та гарною здатністю утримувати забруднення.

ТОВ “Селтон” виготовляє кишенькові фільтри з класами очищення від G3 до F9 згідно з EN 779 (ДСТУ 4319).

Таблиця стандартних розмірів кишенькових фільтрів

Таблиця стандартних розмірів кишенькових фільтрів

Фільтри панельні

Фільтри панельні (рамкові) не менш популярні, ніж кишенькові фільтри. Відмінністю є компактніші розміри і можливість монтажу в обладнанні або системах з обмеженими в габаритах. У порівнянні з кишеньковими фільтрами мають ряд плюсів, але також і мінуси.
До переваг фільтрів панельних можна віднести малий габарит та ефективну роботу в системах з малою витратою повітря. У разі використання кишенькових фільтрів у вентиляційних системах з малою витратою повітря існує можливість “складання” кишень і як наслідок – різке збільшення опору на самому фільтрі.
До недоліків можна віднести меншу площу очищення і відповідно брудоємність фільтра в цілому в порівнянні з кишеньковим фільтром аналогічного розміру рамки.
Як і кишенькові фільтри виготовляються з класами очищення від G3 до F9 згідно з EN 779 (ДСТУ 4319).

Таблиця стандартних розмірів панельних фільтрів

Таблиця стандартних розмірів панельних фільтрів

Фільтри рукавні

Фільтри повітряні рукавного типу призначені для очищення повітря від пилу, металургійної, харчової промисловості на підприємствах будівельної індустрії та інших галузях промисловості. Фільтри виготовляються на основі сучасних високоефективних матеріалів, що фільтрують. Надійна експлуатація рукавних фільтрів забезпечується застосуванням рукавів із високоефективних та міцних фільтруючих матеріалів, а також якістю виготовлення (пошиття) рукавів.

Фільтри рукавні

Для забезпечення сучасних високих вимог ми використовуємо матеріали, що фільтрують, які відрізняє від інших:

 • більш високою ефективністю очищення – до 99,99%;
 • здатністю вловлювати дрібнодисперсний пил;
 • використанням спеціальних матеріалів дозволяє ефективно вловлювати аерозолі;
 • високою температуростійкістю;
 • високою зносостійкістю, що збільшує ресурс їхньої експлуатації;
 • стійкістю до агресивних середовищ;
 • волого та маслостійкість.
 • 01. Різні галузі промисловості (фармацевтична, харчова, машинобудування, металообробка, приладобудування, легка тощо);
 • 02. В електроенергетиці, газовій та нафтопереробній промисловості (у газотурбінних двигунах та компресорних установках тощо);
 • 03. У системах підготовки повітря для фарбувальних та сушильних камер, лакофарбових виробничих лініях та інших виробничих процесах, де це необхідно;
 • 04. у будинках різного призначення (офісних та бізнес-центрах, житлових, адміністративних, складських терміналах, аеропортах, торгово-розважальних центрах, виробничих тощо);
 • 05. На підприємствах громадського харчування (ресторани, кафе, їдальні тощо).
Напишіть нам