Фільтри для очищення масел

Фільтри для очищення масел

Компанія «Селтон» пропонує широкий асортимент фільтрів та фільтрувальних елементів для очищення олії та гідравлічних рідин. Гідравлічні фільтри є пристроями для відділення з робочої рідини гідравлічних систем і агрегатів різного роду забруднень.

Купити фільтри для очищення олії Ви можете зв’язавшись з контактними телефонами, вказаними в розділі Контакти.

Уточнити наявність
Призначення
Області застосування

Виды промышленных фильтров для очистки масла

З огляду на особливості конструктивного пристрою, місця установки, призначення гідравлічні фільтри поділяють на: частково потокові, повно потокові, комбіновані (залежно від обсягу рідини, що пропускається через фільтр); решітчасті, щілинні, поверхневі (у зв’язку з особливостями конструкції); всмоктувальні, напірні, зливні (за місцем установки, відповідно: на всмоктувальній трубі, після нагнітального насоса, між робочими механізмами та рідинним резервуаром).

Призначення та область застосування гідравлічних фільтрів

При експлуатації сучасного гідравлічного обладнання встановлюються, як правило, жорсткі вимоги до чистоти робочих рідин так, як це пов’язано з показниками його ефективності, надійності та безпеки. У процесі роботи такого обладнання можливе попадання до складу гідравлічних рідин частинок пилу, оксидів, конденсату, іржі, волокон, фарб, герметиків. Наявність даних забруднень у гідросистемі призводить до підвищеного зносу та руйнування поверхонь багатьох відповідальних та високонавантажених деталей.

Використовувати промисловий масляний фільтр необхідно для отримання оптимального рівня чистоти робочої рідини, а також надійну та тривалу роботу вузлів та механізмів гідравлічного обладнання.
Фільтр гідравлічний використовується у таких сферах:

 • гідроприводи транспортних та будівельних машин, механізмів та пристроїв авіаційної техніки, верстатного та підйомно-транспортного обладнання;
 • гідропідсилювачі промислового обладнання та дорожньої техніки;
 • штампувальне та пресове виробництво;
 • бурове обладнання, лісозаготівельна техніка;
 • компресори та трансформатори;
 • гідравлічні системи та обладнання на нафтопереробних, хімічних, гірничодобувних та машинобудівних підприємствах, виробництвах харчових продуктів, заводах з виготовлення тари та упаковки.

Масляні фільтри

Фільтр гідравлічного масла використовується для очищення від механічних забруднень масел і робочих рідин моторів, трансмісій, коробок передач, гідропідсилювачів рульового управління, а також елемент очищення масла, що фільтрує, змащує різні обладнання та системи.

Фільтр масляний гідравлічний поділяють на такі типи:

 • Механічні (паперові, повстяні, сітчасті, пластинчасті, дротяні). Очищення проводиться методом фільтрації.
 • Відцентрові. Для видалення включень використовують відцентрові сили. Гравітаційні. Домішки випадають осад під дією сили тяжкості.
 • Магнітні. Відокремлюють забруднення, що притягуються за допомогою магніту.

Матеріальне виконання гідравлічних фільтрів

Фільтруючий елемент очищення олії потрібно вибирати гарної якості, з гарантією від виробника. Існує кілька основних різновидів матеріалів, з яких виготовляють гідравлічні фільтри:

 • Сітчасті. Основа фільтра є сіткою з тонкого нержавіючого дроту, габарити комірки якого дуже малі. Такі фільтри здатні відокремити лише великі за розмірами частинки. Тому їх використовують, в основному, як фільтри попередньої фільтрації;
 • Целюлозні. Фільтруючі елементи целюлози характеризуються досить високим ступенем фільтрації, але є не дуже довговічними. Їх встановлюють у системах, де регулярно проводиться технічне обслуговування;
 • Скловолоконні. Довговічні та ефективні, відрізняються великою ємністю. Вони коштують дорожче за целюлозні, але й служать до 4-х разів довше.

Статті по темі:

 • 01. Різні галузі промисловості (фармацевтична, харчова, машинобудування, металообробка, приладобудування, легка тощо);
 • 02. В електроенергетиці, газовій та нафтопереробній промисловості (у газотурбінних двигунах та компресорних установках тощо);
 • 03. у будинках різного призначення (офісних та бізнес-центрах, житлових, адміністративних, складських терміналах, аеропортах, торгово-розважальних центрах, виробничих тощо);
Напишіть нам