Фільтри для атомної енергетики

Фільтри для атомної енергетики

Компанія «Селтон» пропонує ряд повітряних фільтрів та адсорберів для систем вентиляції атомних електростанцій з реакторами ВВЕР-1000. Продукція є елементами важливих систем безпеки станцій.

Купити фільтри та адсорбери для атомної енергетики Ви можете зв’язавшись з контактними телефонами, вказаними в розділі Контакти.

Уточнити наявність
Призначення
Області застосування

Фільтри для атомної промисловості

ТОВ «СЕЛТОН», яке понад 20 років займається виробництвом та реалізацією фільтраційних установок, надає увазі покупців лінійку фільтрів для АЕС, повітряних вугільних адсорберів, призначених для вентиляційних систем, що використовуються на атомних електростанціях. Вироби є складовими частин установок, які відповідають за безпеку станцій.

Призначення та сфера застосування фільтрувального обладнання для АЕС

Відвідавши офіційний сайт компанії «СЕЛТОН», кожен бажаючий має можливість замовити та купити фільтрувальне обладнання для АЕС. Зокрема, у каталозі користувачі зможуть знайти:

 • аерозольні фільтри для АЕС;
 • аерозольні фільтри сейсмостійкі ФАС;
 • адсорбери вугільні АУС;
 • вугільні сейсмостійкі картриджі КУС.

Фільтри аерозольні ФАП-3400 (аналог Д-23кл)

Фільтри ФАП-3400 використовуються з метою очищення газів та повітря. Пристрої дозволяють очистити повітряні маси від токсичних викидів, а саме аерозольних радіоактивних мікрочастинок, а також кислотних аерозолів, лугів, різноманітних складових органічного походження. Габаритні розміри виробів відповідають аналогічним параметрам фільтрів, що випускаються раніше, Д23кл і А17 згідно ОСТ 95-4-80. Продукція підходить для монтажу конструкції Ду350, пристрої для заміни, а також фільтраційної системи ПСФ-У-3.

Модернізовані вироби ФАП-3400 застосовуються як групові або стаціонарні пристрої як частина вентиляційних систем для чищення повітряних мас на АЕС. Прилади повністю відповідають нормативам для фільтрів типу E10-H14 ДСТУ EN 1822-1.

Фільтри аерозольні сейсмостійкі ФАС (аналог ФАРТОС)

Фільтри ФАС використовуються для очищення повітряних потоків та газів від токсичних аерозолів, туманів, суспензій з частинками радіації, які можуть містити у своєму складі дисперсні фази. Вироби пропонуються у двох варіантах:

 • регенеровані фільтри для атомної промисловості ФАС-200Р (з ​​фільтрелементами ФЕС-200Р), ФАС-500Р та ФАС-2500Р – застосовуються для систем вентиляції та спеціального газоочищення;
 • фільтри ФАС-200Н і ФАС-500Н, що не регенеруються, а також ФАС-2500Н – використовуються для очисних вентиляційних систем.

Таке обладнання призначається для експлуатації в очисних установках повітряних потоків з параметрами номінальної витрати, рівними 200, 500 і 2500 кубічних метрів на годину.

Фільтри аерозольні сейсмостійкі ФАС-5000Н (аналог ФРА-95-10М)

Сейсмостійкі аерозольні фільтри для АЕС ФАС-5000Н є удосконаленими аналогами пристрою ФРА-95-10М. Устаткування використовується з метою очищення повітряних мас і газів від радіації, токсичних частинок, сумішей, туманів, в яких можуть бути присутніми дисперсні фази, що не розчиняються. Фільтри ФАС-5000Н встановлюють в очисних та вентиляційних установках.

Адсорбери вугільні серії АУС

Сейсмостійкі вугільні адсорбери (АУС-0,75, АУС-1,5) застосовуються, щоб очищати повітряні маси та гази від домішок йоду та йодних сполук на АЕС, а також інших підприємствах енергетики.
Продукція серії АУС виготовляється для використання у вентиляційних установках, номінальна витрата повітря в яких складає 750 та 1500 кубічних метрів на годину. Якщо клієнт має інші вимоги, показники функціонування устаткування змінюються.

У комплектацію пристроїв цієї серії включено такі елементи:

 • сейсмостійкі картриджі вугільного типу;
 • аерозольні фільтри;
 • при потребі окремо поставляється модуль адсорберів, щоб відстежувати, в якому стані знаходиться активоване вугілля.

Картридж вугільний сейсмостійкий серії КУС

Картридж вугільний сейсмостійкий КУС також використовується з метою чищення повітряних потоків, газів від йоду та йодних сполук. Вироби моделі КУС 0,375 встановлюють адсорбери АУС-0,75, АУС-1,5, АУІ-1500К.
Картриджі КУС-1 застосовуються як складова частина адсорберів вугільного типу АУІ-7. Елементи використовують для зміни вугільних касет, які встигли відпрацювати свій ресурс.

Статті по темі:

 • 01. Системи вентиляції та спецгазоочищення атомних електростанцій
 • 02. Для очищення повітря та інших газів від радіоактивних та токсичних аерозольних частинок, включаючи аерозолі кислот (крім HF та HCl), лугів та органічних речовин
 • 03. Для індивідуальної та групової установки в системах припливної та витяжної вентиляції та очищення повітря на атомних електростанціях
 • 04. Для очищення повітря та інших газів від радіоактивних та токсичних аерозолів, суспензій та туманів, в т.ч. що містять нерозчинні дисперсні фази, двох виконань
 • 05. Для індивідуальної та групової установки в системах очищення повітря, вентиляції та спецгазоочищення на атомних електростанціях, підприємствах атомної промисловості та інших галузей
Напишіть нам