Фільтри для атомної енергетики

Фільтри для атомної енергетики

Компанія «Селтон» пропонує ряд повітряних фільтрів та адсорберів для систем вентиляції атомних електростанцій з реакторами ВВЕР-1000. Продукція є елементами важливих систем безпеки станцій.

Купити фільтри та адсорбери для атомної енергетики Ви можете зв’язавшись з контактними телефонами, вказаними в розділі Контакти.

Уточнити наявність
Призначення
Області застосування

Фільтри аерозольні ФАП-3400 (аналог Д-23кл)

Високоефективні фільтри ФАП-3400 призначені для очищення повітря та інших газів від радіоактивних та токсичних аерозольних частинок, включаючи аерозолі кислот (крім HF та HCl), лугів та органічних речовин. Приєднувальні і настановні розміри фільтрів збігаються з розмірами фільтрів Д 23кл і А-17 по ОСТ 95-4-80, що випускалися раніше, фільтри придатні для установки в корпуси Ду350 і пристосування для зміни і установки фільтрів ПСФ-У-3.

Фільтри ФАП-3400 призначені для індивідуальної та групової установки в системах припливної та витяжної вентиляції та очищення повітря на атомних електростанціях.

Фільтри ФАП-3400 відповідають вимогам, встановленим для високоефективних повітряних фільтрів класу E10-H14 ДСТУ EN 1822-1.

Фільтри аерозольні сейсмостійкі ФАС (аналог ФАРТОС)

Фільтри серії ФАС призначені для очищення повітря та інших газів від радіоактивних та токсичних аерозолів, суспензій та туманів, в т.ч. що містять нерозчинні дисперсні фази, двох виконань:

  • регенеровані – ФАС-200Р (з ​​фільтрелементами ФЕС-200Р), ФАС-500Р і ФАС-2500Р (з ​​фільтрелементами ФЕС-500Р) для встановлення в системах вентиляції та спецгазоочищення;
  • нерегенеровані – ФАС-200Н (з фільтрелементами ФЕС-200Н); ФАС-500Н та ФАС-2500Н (з фільтрелементами ФЕС-500Н для встановлення в системах очищення повітря та вентиляції).

Фільтри призначені для індивідуальної та групової установки в системах очищення повітря, вентиляції та спецгазоочищення на атомних електростанціях, підприємствах атомної промисловості та інших галузей.

Фільтри розраховані на застосування в системах очищення повітря з номінальною витратою: 200, 500 та 2500 м3/год.

Фільтроелементи серії ФЕС можуть поставлятися окремо для застосування в існуючих корпусах фільтрів ФАРТОС.

Фільтри аерозольні сейсмостійкі ФАС-5000Н (аналог ФРА-95-10М)

Фільтр ФАС-5000Н є модернізованим аналогом модуля аерозольного фільтра ФРА-95-10М, призначений для очищення повітря та інших газів від радіоактивних і токсичних аерозолів, суспензій і туманів, у тому числі що містять нерозчинні дисперсні фази, для установки в системах очищення повітря і вентиляції.
Фільтри призначені для індивідуальної та групової установки в системах очищення повітря, вентиляції та спецгазоочищення на атомних електростанціях, підприємствах атомної промисловості та інших галузей.

Адсорбери вугільні серії АУС

Адсорбери вугільні сейсмостійкі (АУС-0,75, АУС-1,5) призначені для очищення повітря та інших газів від йоду та його сполук на атомних електростанціях, підприємствах атомної промисловості та інших галузей.

Адсорбери серії АУС розраховані на застосування у системах вентиляції з номінальною витратою повітря 750 та 1500 м3/год. На вимогу замовника параметри адсорберов можуть уточнюватися.

У комплект поставки адсорберів АУС входять:

  • картриджі вугільні сейсмостійкі;
  • аерозольний фільтр;
  • додатково може поставлятися панель контрольних адсорберів контролю стану вугілля активованого.

Картридж вугільний сейсмостійкий серії КУС

Картриджі вугільні серії КУС призначені для очищення повітря та інших газів від йоду та його сполук на атомних електростанціях, підприємствах атомної промисловості та інших галузей.

Картриджі КУС-0,375 призначені для встановлення в корпуси адсорберів вугільних АУС-0,75, АУС-1,5, АУІ-1500К.

Картриджі КУС-1 призначені для встановлення в корпуси вугільних адсорберів АУІ-7. Картриджі КУС-1 призначені для заміни касет для адсорберів вугільних АУІ-7, що виробили ресурс.

  • 01. Системи вентиляції та спецгазоочищення атомних електростанцій
  • 02. Для очищення повітря та інших газів від радіоактивних та токсичних аерозольних частинок, включаючи аерозолі кислот (крім HF та HCl), лугів та органічних речовин
  • 03. Для індивідуальної та групової установки в системах припливної та витяжної вентиляції та очищення повітря на атомних електростанціях
  • 04. Для очищення повітря та інших газів від радіоактивних та токсичних аерозолів, суспензій та туманів, в т.ч. що містять нерозчинні дисперсні фази, двох виконань
  • 05. Для індивідуальної та групової установки в системах очищення повітря, вентиляції та спецгазоочищення на атомних електростанціях, підприємствах атомної промисловості та інших галузей
Напишіть нам