Фільтрувальні бокси

Фільтрувальні бокси

Компанія «Селтон» пропонує до постачання фільтрувальних боксів різних виконань.

Купити фільтрувальні бокси Ви можете зв’язавшись із контактними телефонами, вказаними на сайті компанії.

Уточнити наявність
Призначення
Області застосування

Фільтрувальний боксФільтрувальний бокс – елемент вентиляційної системи, головною метою функціонування якого є очищення витяжного, припливного та рециркуляційного повітря у вентиляційних системах для різних типів приміщень витяжного та припливного типу.

Фільтрувальний бокс є практичним в експлуатації та обслуговуванні. У більшості випадків його виготовляють з оцинкованої сталі, можливі винятки, залежно від місць встановлення та вимог організації замовника.

Усередині нього монтується спеціальний фільтруючий елемент або кілька ступенів елементів різних за ступенем фільтрації.
Клас очищення даного фільтруючого елемента (картриджа) вибирається залежно від середовища застосування та характеру забрудненості даного об’єкта, а також ступеня передбачуваної чистоти повітря після фільтра, клас очищення вибирається замовником або рекомендується компанією виробником на підставі технічного завдання.
Для з’єднання цієї конструкції з іншими сполучними компонентами системи вентиляції в його корпус вмонтовані круглі патрубки, кількість та розміри патрубків підбираються індивідуально згідно конструкції вентиляційної системи.

Конструкція боксу надає можливість розміщувати фільтруючі елементи як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні, крім того забезпечує можливість заміни відпрацьованих фільтрувальних елементів на нові.

Фільтрувальні бокси поділяються на бокси під установку:

  • фільтрів типу ЕРА/НЕРА;
  • кишенькових фільтроелементів;
  • панельних фільтроелементів;
  • комбіновані.

Комбіновані фільтрувальні бокси, які містять фільтроелементи як для механічного очищення повітря, так і видалення запаху.

  • 01. Різні галузі промисловості (фармацевтична, харчова, машинобудування, металообробка, приладобудування, легка тощо);
  • 02. У системах підготовки повітря для фарбувальних та сушильних камер, лакофарбових виробничих лініях та інших виробничих процесах, де це необхідно;
  • 03. У будинках різного призначення (офісних та бізнес-центрах, житлових, адміністративних, складських терміналах, аеропортах, торгово-розважальних центрах, виробничих тощо);
  • 04. На підприємствах громадського харчування (ресторани, кафе, їдальні тощо).
Напишіть нам