Фільтрувальні бокси

Фільтрувальні бокси

Компанія «Селтон» пропонує до постачання фільтрувальних боксів різних виконань.

Купити фільтрувальні бокси Ви можете зв’язавшись із контактними телефонами, вказаними на сайті компанії.

Уточнити наявність
Призначення
Області застосування

Очисні вентиляційні фільтр бокси

Фільтрувальний бокс

Сучасний завод «СЕЛТОН» (Україна) вже понад два десятиліття займається виготовленням складових частин та очисних блоків для повітря, води, технічних рідин, газу, нафтових продуктів, олії та іншого.

Вся продукція, зокрема фільтрувальні бокси, виготовляється суворо відповідно до міжнародних стандартів. Кожен окремий елемент супроводжується техпаспортом, піддається жорсткому контролю щодо якісних характеристик, таких як, наприклад, ступінь очищення, водонепроникність, вихід та ін.

Високоякісне власне обладнання регулярно поповнюється інноваційними фільтруючими матеріалами та складовими від провідних зарубіжних та вітчизняних виробників, що дає можливість регулярно поповнювати асортимент продукції та виходити на нові ринки.

Що являє собою фільтр бокс: різновиди

Фільтрувальний бокс можна назвати складовою системи вентиляції. Його основним призначенням є очищення повітряних потоків у приміщеннях житлового та нежитлового типу. По суті, даний елемент є повітряним фільтром, що застосовується з метою очищення вентиляційних систем від пилу, дрібного бруду і мікрочастинок, які потрапляють в апарат з повітряними масами.

Фільтр бокс для вентиляції — невід’ємний компонент, необхідний збільшення терміну експлуатації будь-якого вентиляційного устаткування, і навіть підтримки чистоти повітря, що надходить у приміщення.

Купити бокс фільтрувальний повітряний означає зробити правильний вибір, тому що такі пристрої надзвичайно прості в експлуатації і мають недорогі змінні вставки. Устаткування застосовується для вентиляційних систем з урахуванням пристроїв канального типу. Таким чином, фільтр бокси канальні можуть бути складовими частинами установок припливного та припливно-витяжного типу. Як правило, подібні апарати встановлюються біля підвісних стельових конструкцій із допоміжними пристроями оглядових люків. З їхньою допомогою проводиться обов’язкове обслуговування всього вентиляційного обладнання.

Ще однією областю використання фільтрувальних боксів є додавання ще одного елемента очищення до наявних вентиляційних систем при їх модернізації.
Вентиляційні канали можуть мати різну конструкцію, тому фільтр бокси виробляються різних типів. Серед них:

 • круглий кишеньковий фільтр;
 • круглий фільтр касетного типу;
 • прямокутний касетний фільтр;
 • прямокутний фільтр бокс для кишенькових фільтрів.

Круглі бокси кишенькового та касетного типу застосовуються, щоб проводити очищення припливного, а в ряді випадків та витяжних потоків повітря у вентиляційних системах. Крім того, подібне обладнання з круглим поперечним перерізом може використовуватися для кондиціювання. Ці елементи захищають теплообмінники, вентилятори та інші вентиляційні пристрої від пилу. Вони мінімізують забруднення на стінах і стелях біля отворів повітря. Конструкція фільтр боксу дає можливість встановлювати його на круглі димарі в різних положеннях за допомогою хомутів.

Прямокутні фільтри панельного та складчастого типу використовуються з метою чищення потоків припливних повітря. Так само як і круглі пристрої, іноді вони виштовхують повітря у прямокутних системах вентиляції та кондиціювання. Вироби виготовляються в основному з оцинкованої сталі та фіксуються перед утеплювачами та вентиляторами у напрямку руху повітряних мас. Установка подібного рециркуляційного обладнання провадиться при використанні з’єднання фланцевого типу. Напрямок повітряних потоків вказано на самому пристрої.

Кращі фільтрувальні бокси

Якщо ви вирішили придбати фільтр бокс для панельних фільтрів або інше обладнання на замовлення, зверніться до компанії «СЕЛТОН». За 20 років своєї діяльності завод став одним із лідерів на вітчизняному ринку фільтраційних систем. Ми пропонуємо клієнтам:

 • неперевершена якість продукції;
 • повний цикл виробництва, починаючи від створення проекту та закінчуючи готовими рішеннями;
 • великий досвід роботи на українському ринку.

Заходьте на офіційний сайт компанії і вибирайте відповідний вам варіант фільтра.

Статті по темі:

 • 01. Різні галузі промисловості (фармацевтична, харчова, машинобудування, металообробка, приладобудування, легка тощо);
 • 02. У системах підготовки повітря для фарбувальних та сушильних камер, лакофарбових виробничих лініях та інших виробничих процесах, де це необхідно;
 • 03. У будинках різного призначення (офісних та бізнес-центрах, житлових, адміністративних, складських терміналах, аеропортах, торгово-розважальних центрах, виробничих тощо);
 • 04. На підприємствах громадського харчування (ресторани, кафе, їдальні тощо).
Напишіть нам