Серія ФБПК

Фільтр-бокс із комбінованим фільтруючим елементом. Комбінація фільтруючих елементів формується на основі технічного завдання замовника. Це може бути панельний фільтр з матеріалу з класом фільтрації — G4/М5/М6/F7/F8/F9, далі послідовно включається фільтр кишенькового типу вище за рівень фільтрації — G4/М5/М6/F7/F8/F9, далі НЕРА фільтр з класом фільтрації — Е10/Е11/Е12/Н13/Н14 /U15, так само можливо скомбінувати з пластиною з циліндричних картриджів, якщо стоїть завдання затримати великі фракції на першому етапі і далі адсорбувати непотрібні/агресивні запахи на виході з приміщення на вулицю. Виготовлений із оцинкованої сталі або нержавіючої сталі. Фільтр бокс ФБПК оснащений сполучними фланцями з гумовим ущільненням для герметичного з'єднання з повітропроводами.
Уточнити наявність

Диаметр фланца, мм:

  • 100;
  • 125;
  • 150;
  • 100;
  • 125;
  • 150;
  • 100;
  • 125;
  • 150;
  Серія ФБПК

Відкидна кришка фільтра обладнана замками важеля для швидкого доступу до змінного фільтруючого елементу. Фільтруючий елемент — з нетканого полотна із синтетичних волокон, фіксується на каркасі із сталевої рамки та/або панельною вставкою із циліндричних картриджів, наповнених гранульованим вугіллям.


Фільтр бокс ФБПК: застосування

Фільтр-бокс із комбінованим фільтруючим елементом. Комбінація фільтруючих елементів формується на основі технічного завдання замовника. Це може бути панельний фільтр матеріалу G4, далі послідовно включається фільтр кишенькового типу вище рівнем фільтрації F7 або НЕРА фільтр.

Можливо комбінувати фільтр бокс ФБПК із пластиною із циліндричних картриджів, якщо стоїть завдання затримати великі фракції на першому етапі і далі адсорбувати запахи на виході з приміщення на вулицю. Виробник подбав про застосування якісних матеріалів при виробництві пристрою: він виготовлений із оцинкованої сталі або нержавіючої сталі. Фільтр-бокс оснащений сполучними фланцями з гумовим ущільненням для герметичного з'єднання з повітропроводами.


Монтаж фільтра боксу ФБПК

Конструкція фільтра дозволяє закріпити його на круглих повітроводах за допомогою хомутів у будь-якому положенні. При складанні необхідно враховувати напрямок руху повітря (має відповідати покажчику на фільтрі). При монтажі необхідно залишати простір для сервісного доступу до фільтра (чистка або заміна фільтруючого елемента).


Напишіть нам