Серія ФБП

Фільтр-бокс з фільтруючим елементом панельного типу (клас фільтрації - G4/F5/F7/F8/F9) виготовлений із оцинкованої сталі або нержавіючої сталі. Фільтр-бокс ФБП оснащений сполучними фланцями з гумовим ущільненням для герметичного з'єднання з повітропроводами. Відкидна кришка фільтра обладнана замками важеля для швидкого доступу до змінного фільтруючого елементу. Фільтруючий елемент – з нетканого полотна із синтетичних волокон, фіксується на каркасі із сталевої рамки.
Уточнити наявність

Фільтр-бокс ФБП – незамінний захист від пилу


Диаметр фланца, мм:

  • 100;
  • 125;
  • 150;
  • 100;
  • 125;
  • 150;
  • 100;
  • 125;
  • 150;
  Серія ФБП

Застосування фільтр-боксу

Фільтри монтуються у системах вентиляції круглого перерізу для очищення припливного/витяжного повітря. Застосовуються для захисту теплообмінників, повітроводів, вентиляторів та ін. вентиляційного обладнання від запилення.

Зводять до мінімуму забруднення стін та стель біля повітророзподільних пристроїв. Фільтри грубого очищення можуть застосовуватися як перший ступінь очищення перед більш ефективними фільтрами.

Монтаж фільтр-боксу

Конструкція фільтра дозволяє закріпити його на круглих повітроводах за допомогою хомутів у будь-якому положенні. При складанні необхідно враховувати напрямок руху повітря (має відповідати покажчику на фільтрі). При монтажі необхідно залишати простір для сервісного доступу до фільтра (чистка або заміна фільтруючого елемента).

Фільтр-бокс з плоским фільтруючим елементом (клас -G4) виготовлений із оцинкованої сталі або нержавіючої сталі. Фільтр-бокс оснащений сполучними фланцями з гумовим ущільненням для герметичного з'єднання з повітропроводами.

Відкидна кришка фільтра обладнана замками важеля для швидкого доступу до змінного фільтруючого елементу. Фільтруючий елемент — з нетканого полотна із синтетичних волокон, фіксується на каркасі із сталевої рамки.

Фільтри монтуються у системах вентиляції круглого/прямокутного перерізу для очищення припливного/витяжного повітря. Застосовуються для правильного та рівномірного розподілу повітряних потоків, захисту теплообмінників, повітроводів, вентиляторів та ін. вентиляційного обладнання від запилення.

Фільтр-бокс ФБП панельного типу мінімізує забруднення стін та стель біля повітророзподільних пристроїв. Фільтри грубого очищення можуть застосовуватися як перший ступінь очищення перед більш ефективними фільтрами.

В Україні фільтр-бокс ФБП можна купити в нашій компанії, де виробляються моделі різних розмірів.


Напишіть нам