Серія ФБУ

Фільтр-бокс з фільтруючим елементом — панельною вставкою з циліндричних картриджів, наповнених гранульованим вугіллям. Виготовлений із оцинкованої сталі або нержавіючої сталі. Фільтр-бокс оснащений сполучними фланцями з гумовим ущільненням для герметичного з'єднання з повітропроводами. Фільтр бокс із вугільними картриджами призначений для адсорбування різноманітних газів, шкідливих газоподібних відходів, агресивних випарів. Також добре себе зарекомендував у роботі на промислових кухнях, ресторанах, які розташовані в густо населених районах.
Уточнити наявність

Відкидна кришка повітряного фільтра обладнана замками важеля для швидкого доступу до змінного фільтруючого елементу. Фільтруючий елемент — панельною вставкою із циліндричних картриджів, наповнених гранульованим вугіллям.

Фільтрувальні бокси із застосуванням комбінованих панельних фільтрів поєднують у собі переваги компактних фільтрів. Фільтр бокс ФБУ служить як для тонкого очищення повітря, так і для видалення промислових і побутових запахів, що утворилися в результаті недостатньо якісної роботи вентиляції.

Пропонуємо до вашої уваги готові рішення для промислових та побутових приміщень, фільтрбокси з вхідним патрубком 200 мм та габаритними розмірами 564х264х291 мм (одна комбінована панель) та 584х304х291 мм (дві комбіновані панелі).

Застосування фільтр-боксу Серія ФБУ Застосування фільтр-боксу Серія ФБУ

 


Фільтр бокс ФБУ: застосування

Фільтр-бокс із фільтруючим елементом — панельною вставкою із циліндричних картриджів, наповнених гранульованим вугіллям. Виготовлений із оцинкованої сталі або нержавіючої сталі. Фільтр бокс ФБУ оснащений сполучними фланцями з гумовим ущільненням для герметичного з'єднання з повітропроводами.

Фільтр бокс із вугільними картриджами призначений для абсорбування різноманітних газів, шкідливих газоподібних відходів, агресивних випарів. Також добре себе зарекомендував у роботі на промислових кухнях, ресторанах, які розташовані в густо населених районах.

Фільтр-бокс із фільтруючим елементом — комбінованою панельною вставкою.


Монтаж фильтр бокса ФБУ

Конструкція фільтра дозволяє закріпити його на круглих повітроводах за допомогою хомутів у будь-якому положенні. При складанні необхідно враховувати напрямок руху повітря (має відповідати покажчику на фільтрі). При монтажі необхідно залишати простір для сервісного доступу до фільтра (чистка або заміна фільтруючого елемента).

Якщо вас зацікавив фільтр бокс ФБУ, купити такий прилад можна на нашому сайті.


Напишіть нам