Фільтри для очищення газу

Фільтри для очищення газу

Компанія «Селтон» виробляє фільтруючі елементи для газотранспортних систем та обладнання. На сьогодні фільтруючі елементи типу ФТГ, ФГК, ФГЗ, ФГКР, ФСГ, ФПП успішно експлуатуються у складі газового обладнання в Україні та за її межами. Замовити якісний агрегат можна на сайті компанії, вся сертифікована продукція.

Фільтри газові від заводу «Селтон» застосовуються в системах очищення та підготовки:

 • паливного, пускового, імпульсного та технологічного газу;
 • природного та попутного нафтового газу від механічних домішок та краплинної вологи;
 • повітря на комплексних повітроочисних пристроях (КВОУ, ВОУ) перед газовими турбінами та компресорами;
 • газу  на автомобільних газонаповнювальних компресорних станціях (АГНКС) та автомобільних станціях для запровування (АЗС).

Купити елементи фільтруючі типу ФТГ, ФГК, ФГЗ, ФГКР, ФСГ, ФПП Ви можете зв’язавшись по контактним телефонам, вказаним у розділі Контакти.

Уточнити наявність
Призначення
Області застосування

Фільтроелементи паливного, пускового, імпульсного та технологічного газу

Фільтри для очищення природного газу використовуються в блоках підготовки паливного та пускового газу (БПТГ, БППГ) газотурбінних установок стаціонарного типу (ГТУ), газоперекачувальних агрегатах (ГПА), вузлах підготовки імпульсного газу (УПІГ) на головних (ГКС), лінійних (ЛКС), дожимних ( ДКС) компресорних станціях (КС), а також на станціях підземного зберігання газу (СПГГ) для очищення газу від механічних домішок та краплинної вологи.

Фільтроелементи поділяються за призначенням на:

 • пиловловлювачі;
 • туманоуловлювачі;
 • сепаратори (коалесцери).

Для чого потрібні газові пиловловлювачі

Газові пиловловлювачі використовуються для уловлювання механічних домішок на ГТУ, ДПА, ГТЕС, ТЕЦ. Можуть виготовлятися з поліпропілену, мікроскловолкна, целюлози, поліестеру або нержавіючої фільтрувальної сітки залежно від конкретних вимог замовника або умов експлуатації.

Основні функції пиловловлювачів:

 • максимально ефективний відбір механічних домішок перед блоком сепарації газу для збільшення терміну служби коалескуючих фільтроелементів;
 • захист технологічного обладнання (пальників, паливних систем, камер згоряння, лопаток турбіни) від можливого проскоку частинок пилу.

Газовые сепараторы (коалесцеры)

Фильтр коалесцер (сепаратор) призначений для видалення механічних домішок та забезпечення високоефективного виділення з газового потоку коалесцентної вологи, знижуючи віднесення дисперсної рідкої фази (абсорбенту в абсорбційних апаратах).
Перед коалесцерами рекомендується встановлювати фільтроелементи попереднього очищення (пиловловлювачі) для уловлювання більших механічних домішок. Фільтроелементи попереднього очищення захищають шар коалесцера, що фільтрує, від швидкого забруднення, а також гарантують його тривалий ресурс і ефективність роботи.

Функції фільтроелементів-коалесцерів (сепараторів):

 • фільтрація потоку від механічних домішок;
 • з’єднання дрібних крапель у більші, за рахунок особливих властивостей фільтрувальних волокон;
 • відокремлення рідкої фази від основного потоку.

Сепарація газу є абсолютно необхідною умовою підготовки газу, що видобувається зі свердловини, його транспортування та зберігання в підземних сховищах (ПСГ).

Фільтроелементи для ВОУ/КВОУ

Фільтруючі елементи для очищення повітря у складі комплексних очищувальних пристроях (КВОУ, ВОУ) перед газовими турбінами і компресорами виготовляються різної конструкції. Можливі варіанти виготовлення: циліндричні, конусні, компактні, кишенькові та панельні фільтрувальні елементи.

Залежно від кліматичних умов, рівня запиленості атмосферного повітря, модифікацій вже спроектованих систем фільтроелементи для ВОУ/КВОУ забезпечують:

 • попередню;
 • тонке очищення.

Завдання попереднього ступеня очищення повітря полягає в максимально ефективному захисті від попадання великих і дрібних частинок пилу в другий ступінь тонкої фільтрації, продовжуючи тим самим термін служби. Клас очищення G2-G4, M5, M6, F7-F9.
У свою чергу, другий ступінь тонкого очищення циклового повітря захищає проточну частину ГТУ від можливих залишкових забруднень у вигляді дрібних частинок пилу. Клас очищення F7-F9, E10-E12.

Фільтроелементи для АЗС та АГНКС

Фільтрувальні елементи призначені для очищення паливного газу від механічних домішок та краплинної вологи перед заправкою. На сьогоднішній день завод має можливість запропонувати фільтроелементи для АЗС та АГНКС для практично повного переліку представленого на ринку паливозаправного обладнання: Galileo, Славутич, Tokheim (Schlumberger), Schwelm, Tankanlagen Salzkotten, Meksan, Nuovo Pignone, ZAP, EnE, Scheidt&Bachmann, Gespasa, Ad Нара, PIUSI, Gora, Топаз, Татсуно Рус, Лівенка та ін.

До основних функцій фільтрувальних елементів для АЗС та АГНКС можна віднести:

 • очищення світлих нафтопродуктів та паливного газу від твердотільних механічних домішок, аерозольної та краплинної вологи, парафінових та маслянистих сполук, нафтової домішки та інших забруднень механічним шляхом;
 • продовження терміну служби обладнання АЗС та АГНКС;
 • продовження ресурсу двигунів та паливних систем автомобільної техніки.

Обладнання заводу «Селтон» дозволяє випускати фільтри газові промислові якісними, зручними у використанні та довговічними.

Статті по темі:

 • 01. Машинобудування;
 • 02. В електроенергетиці, газовій та нафтопереробній промисловості (у газотурбінних двигунах та компресорних установках тощо);
Напишіть нам