Фільтри Hepa/Ulpa

Фільтри Hepa/Ulpa

Компанія «Селтон» пропонує до постачання фільтри типу ЕРА та НЕРА, які застосовуються для фільтрації аерозолів, наприклад, партикулярних забруднень повітря до 0,1µm, для уловлювання завислих речовин – вірусів, мікроорганізмів, токсичного пилу. Фільтри аерозольні знайшли широке застосування для підготовки повітря у вентиляційних системах медичних та фармацевтичних приміщень («чисті приміщення»), атомних станцій та хімічних заводів, на виробництвах виробів мікроелектроніки, на підприємствах харчової промисловості, там, де необхідне повітря, вільне від мікроорганізмів та пилу.

Купити фільтри НЕРА Ви можете зв’язавшись із контактними телефонами, зазначеними в розділі Контакти.

Уточнити наявність
Призначення
Області застосування

Необхідність встановлення фільтрів НЕРА

Система вентиляції приміщень повинна обов’язково відповідати нормам та вимогам ДСТУ. Для цих норм рекомендується використовувати повітряні фільтри НЕРА, оскільки вони відрізняються високоефективною системою затримки забруднюючих частинок повітря. Фільтри ХЕПА мають спеціальну волокнисту мережу з порами, що утримують найменші забруднення діаметр яких має значення всього 0.3 мкм.

Класичні пилові фільтри не здатні створити прописані в стандарті чисті робочі умови. Для вирішення цієї проблеми були розроблені фільтри тонкого очищення НЕРА різних класів, ефективність роботи яких може досягати максимального значення в 99.99%.

Якими можуть бути фільтри НЕРА

Залежно від конструкції та технічних параметрів фільтр НЕРА може бути аерозольним панельним або компактним. Аерозольний фільтр панельного типу ефективно затримує різні забруднюючі компоненти, тверді частинки та комах. У процесі експлуатації встановлене в алюмінієву раму скловолокно не вичавлюється, не займається і відрізняється низьким початковим тиском.

Фільтри аерозольні панельного типу

Варіанти виконання:

Клас очищення: E10, E11, E12, H13, H14.

Глибина фільтра: 69(78), 109, 150, 292 мм.

Матеріал рамки: анодований алюмінієвий профіль, нержавіюча гальванізована сталь, МДФ

Матеріал фільтратора: мікроскловолокно

Герметик: поліуретану.

Ущільнення: поліуретану.

Захисна сітка: на вимогу замовника

Класифікація фільтрів щодо ефективності очищення

Таблица 1

Таблиця стандартних розмірів панельних фільтрів

Таблица2
Під замовлення НЕРА фільтр для вентиляції, може бути виготовлений фільтр з іншими розмірами.

Фільтри аерозольні компактні

Фільтри аерозольні компактного типу являють собою компактну конструкцію, що складається із пластикової рамки/металевої та плісцованого фільтруючого матеріалу. Велика в порівнянні звичайними панельними та кишеньковими фільтрами робоча поверхня дозволяє знизити аеродинамічний опір, а також значно збільшити термін експлуатації фільтра.

Варіанти виконання:

Клас очищення: E10, E11, E12, H13, H14.

Глибина фільтру: 292, 300 мм.

Матеріал рамки: пластиковий профіль, оцинкована/нержавіюча сталь.

Матеріал фільтратора: мікроскловолокно.

Герметик: поліуретану.

Ущільнення: поліуретану.

Захисна сітка: на вимогу замовника

Розміри компактів із пластиковим профілем: 595х595х292; 287х592х292 мм.

Розміри компактів з рамкою та сталі: на вимогу замовника.

Статті по темі:

  • 01. Різні галузі промисловості, де найчастіше встановлюються дрібнодисперсні фільтруючі компоненти (фармацевтична, харчова, машинобудування, металообробка, приладобудування, легка тощо);
  • 02. У приміщеннях різного призначення (офісних та бізнес-центрах, житлових, адміністративних, складських терміналах, аеропортах, торгово-розважальних центрах, виробничих тощо);
  • 03. На підприємствах громадського харчування (ресторани, кафе, їдальні тощо).
Напишіть нам