Серія ФБК

Фільтр-бокс із фільтруючим елементом карманного типу (клас фільтрації - G4/М5/М6/F7/F8/F9) виготовлений із оцинкованої сталі або нержавіючої сталі. Фільтри ФБК оснащені сполучними фланцями з гумовим ущільненням для герметичного з'єднання з повітряпроводами. Фільтруючий елемент – карманного типу (для збільшення площі фільтрації), виконаний із нетканого синтетичного матеріалу.
Уточнити наявність

Діаметр фланцю, мм:

  • 100;
  • 125;
  • 150;
  • 100;
  • 125;
  • 150;
  • 100;
  • 125;
  • 150;
 

Фільтр ФБК оснащений відкидною кришкою з замками важеля для швидкого доступу до фільтруючого елемента. Фільтруючий елемент – з нетканого полотна із синтетичних волокон, фіксується на каркасі із сталевої рамки.


Фільтри ФБК: переваги

ФБК фільтр кишенькового типу відрізняється такими перевагами:
універсальність установки (можна використовувати для систем вентиляції та кондиціювання);
впровадження спеціальних рішень забезпечує ефективний захист від запилення;
корпус із міцного сталевого сплаву добре переносить механічну дію (можна купити фільтр із нержавіючої або оцинкованої сталі).
Адекватна вартість та простота монтажу виступають додатковими перевагами.

Застосування фільтр-боксу

Фільтр кишеньковий ФБК монтуюється у системах вентиляції круглого перерізу для очищення припливного/витяжного повітря. Застосовуються для захисту теплообмінників, повітроводів, вентиляторів та ін. вентиляційного обладнання від запилення.

Зводять до мінімуму забруднення стін та стель біля повітророзподільних пристроїв. Фільтри грубого очищення можуть застосовуватися як перший ступінь очищення перед більш ефективними фільтрами.


Монтаж фільтр-боксу

Конструкція фільтра дозволяє закріпити його на круглих повітроводах за допомогою хомутів у будь-якому положенні. При складанні необхідно враховувати напрямок руху повітряного струменя (має відповідати покажчику на фільтрі). При монтажі необхідно залишати простір для сервісного доступу до фільтра (чистка або заміна фільтруючого елемента).

Фільтр-бокс з плоским фільтруючим елементом (клас -G4) виготовлений із оцинкованої сталі або нержавіючої сталі. Фільтр-бокс оснащений сполучними фланцями з гумовим ущільненням для герметичного з'єднання з повітропроводами.


Фільтруючий елемент — кишенькового типу (для збільшення площі фільтрації), виконаний із нетканого синтетичного матеріалу.

Монтуються перед вентилятором під час руху потоку повітря. Установка здійснюється за допомогою фланцевого з'єднання. Напрямок руху повітря повинен відповідати позначенню на фільтрі.

В нас можна замовити фільтри ФБК перевіреного виробництва. Гарантуємо доступні ціни та оперативну доставку по Україні.


Напишіть нам