Фільтр-бокс ФБЛМ модульний: особливості, принцип роботи та основні характеристики

Зміст:

  1. Конструкційні особливості та принцип роботи
  2. Переваги фільтр-боксів ФБЛМ
  3. Специфіка фільтруючих елементів: чим відрізняється ФБЛМ з HEPA від аналога з ULPA-фільтром?

Актуальним обладнанням сучасних систем вентилювання та очищення повітря є фільтр-бокс ФБЛМ, який здатний очищати повітряну масу майже на молекулярному рівні. Купити відповідний пристрій пропонує відомий на світовому ринку виробник “Selton” (Україна).

Конструкційні особливості та принцип роботи

Фільтр-бокс серія ФБЛМ

Фільтр-бокс ФБЛМ модульний є конструкцією з металевим корпусом, виконаним з нержавіючої сталі, надміцного алюмінію або сталі з оцинкованим покриттям. Даний пристрій оснащений вбудованим вентилятором, спеціальним зволожуючим екраном та фільтрувальним елементом класу високоефективного очищення з пластинчастою структурою. Воно виконує всмоктування повітряного потоку з наступним інтенсивним фільтруванням. Маса повітря, проходячи через значні фільтруючі поверхні, на виході повністю позбавляється шкідливих частинок, у тому числі найдрібніших фракцій. Залежно від модифікації такі пристрої відрізняє діаметр фланців від 100 до 150 мм.

Переваги фільтр-боксів ФБЛМ

Вентиляційний фільтр ФБЛМ затребуваний і має широку сферу застосування, тому що відрізняється рядом плюсів:

  • довговічністю матеріалів, що забезпечує тривалий термін експлуатації виробу — тривалість життєвого циклу фільтр-боксу відповідної специфіки становить до 7 років;
  • незначним рівнем шуму — 41 дБа;
  • модульним, універсальним дизайном — він дає можливість застосовувати повітроочисне обладнання в приміщеннях різних форм та розмірів;
  • в пристрій можна додавати фільтри НЕРА з різною класністю фільтрації, доводячи очищення до практично стерильного рівня;
  • до такого фільтра підключати повітропроводи не потрібно — він функціонує як самостійна система вентилювання.

Експлуатаційні витрати фільтра ФБЛМ можна скоротити наполовину, якщо використовувати збірні чисті модульні приміщення.

Основні характеристики:

Діаметр підключення

Ширина, мм

Довжина, мм

Глибина, мм

Метал виконання

100

462

462

438

ОЦ / НЖ

125

475

475

428

ОЦ / НЖ

150

600

600

478

ОЦ / НЖ

200

615

615

448

ОЦ / НЖ

250

615

920

488

ОЦ / НЖ

300

615

1225

428

ОЦ / НЖ

Специфіка фільтруючих елементів: чим відрізняється ФБЛМ з HEPA від аналога з ULPA-фільтром?

Моделі ФБЛМ із НЕРА вважаються фільтрами високоефективного очищення. Здатність таких елементів, що виконують комплексне очищення повітряної маси, вражає: вони вловлюють понад 99,9 фракцій розміром від 0,3 мкм.

Очисні системи на основі НЕРА-фільтрів використовуються в медустановах, вони рекомендуються для обладнання приміщень, в яких перебувають люди, схильні до алергії, і малі діти.

Для виготовлення даних фільтруючих елементів, що затримують вірусно-бактеріальну мікрофлору, пилок рослин та інші алергени, використовуються листи скловолокна, складеного на кшталт «гармошки». Пластину синтетичного волокнистого матеріалу поміщають всередину металевого корпусу.

Фільтри ULPA гарантують надвисоке ефективне очищення та здатні підтримувати стерильну чистоту повітря. Показник ефективності їхньої фільтрації становить до 99, 999995%.

Таке обладнання застосовується на АЕС, у нанолабораторіях та в хірургічних операційних.

Напишіть нам