Системи фільтрації на електростанціях

Системи фільтрації на електростанціях відіграють важливу роль у очищенні повітря, нейтралізації радіоактивних частинок, токсичних елементів та інших забруднень. Існує кілька різновидів поглиначів шкідливих речовин, які встановлюють електростанціях.

Зміст:

  1. Аерозольні фільтри для АЕС.
  2. Адсорбери вугільні АУС.
  3. Фільтри аерозольні ФАП-3400.
  4. Фільтри ФАС-5000Н.

Аерозольні фільтри для АЕС

Системи фільтрації на електростанціях

Призначено пристрій для уловлювання аерозольних частинок у повітрі та їх знешкодження. Система ефективно очищає від радіойоду у різних формах (органічні та молекулярні). Аерозольні фільтри для АЕС, завдяки правильній конструкції, займають небагато місця. Низький опір аеродинаміки дозволяє безперешкодно застосовувати обладнання на електростанціях. Поглинач завдяки своєму наповнювачу ефективно очистить повітря і зробить простір безпечним.

Фільтри бувають різних серій, вибір повинен залежати від вимог щодо облаштування системи вентиляції на станції.

 

Адсорбери вугільні АУС

Адсорбери вугільні АУС застосовують для очищення газів та повітря від йодних сполук. Установка вмонтовується у вентиляційну систему електростанції. Стандартно поглинач здатний очистити до 1500 кубометрів простору. Якщо станція підпадає під інші габарити, то показники обладнання можуть бути змінені постачальником.

Для поглинача можна окремо купувати комплектуючі, що додає комфорту використання, можна просто заповнити спеціальним вугіллям простір резервуара, і агрегат далі виконуватиме свою функцію. При цьому ефективність роботи агрегату буде належним чином. Повітря через вентиляційні канали надходитиме чисте, без шкідливих речовин і задимленості.

Фільтри аерозольні ФАП-3400

Фільтри аерозольні ФАП-3400

Пристрій якісно очищує повітря від токсичних речовин. Фільтри аерозольні ФАП-3400 поглинають лужні, кислотні, атомні, радіаційні, аерозольні мікрочастинки, що несуть у собі небезпеку. Суспензії поглинача надійно утримують шкідливі речовини всередині резервуара, нейтралізуючи їхню дію.

Монтують фільтр у вентиляційному каналі. Тому в приміщення електростанції спочатку потрапляє очищене повітря.

Використовувати ФАП-3400 можна як самостійно, так і з’єднання з іншими аналогічними агрегатами для посилення ефекту очищення повітря на електростанції. Поглиначі виконані відповідно до нормативів і є повністю безпечними, що повноцінно очищають кисень на атомній електростанції.

Фільтри ФАС-5000Н

Поглинач є аналогом приладу для очищення повітря ФРА-95-10М. Устаткування застосовується для поглинання та нейтралізації наступних забруднень:

  • туманів;
  • радіації;
  • токсичні речовини.

Очищене повітря у приміщенні електростанції гарантія безпеки. Фільтри ФАС-5000Н встановлюють у вентиляційних каналах атомної електростанції. Їх використовують поодиноко або в комплекті з додатковими агрегатами, що встановлюються в ряд (колонку).

Робота АЕС має бути злагоджена, адже інакше населення не отримає потрібних ресурсів для повноцінного життя. Тому і було виготовлено фільтрувальне обладнання для АЕС, яке може справлятися з викидами та шкідливими речовинами. Регенеровані та нерегенеровані поглиначі очистять навіть великий простір, головне, щоб обладнання було правильно підібране (залежно від розміру атомної електростанції) та своєчасно обслуговувалося.

Напишіть нам