Фільтри для очищення води

Фільтри для очищення води

Компанія “Селтон” пропонує фільтри для очищення води від механічних забруднень.

Купити фільтри для очищення води Ви можете зв’язавшись із контактними телефонами, зазначеними в розділі Контакти.

Уточнити наявність
Призначення
Області застосування

Фільтр для очищення води: характеристики, сфера застосування

Якісні фільтри для очищення води можна придбати у компанії «Селтон». Цей продукт призначений для захисту рідини від механічних забруднень.

Що таке фільтри для очищення води?

Побутові та промислові фільтри для очищення води є особливими конструкціями для захисту рідини від механічних домішок. Вони виготовляються на заводах «Селтон» із поліпропілену. Продається плоский та циліндричний картридж. Він відрізняється високою стійкістю до дії хімікатів, бактерій.

Основні характеристики

Побутові фільтри для очищення води не додають у рідину, яка тече по системі водопроводу, додаткові запахи, смак, грубі домішки, відтінок. За таким принципом працює і промисловий фільтр для очищення води.

Гарантована поступова та безпечна фільтрація. Спочатку виріб відсіює залізо, великі елементи, а потім дрібні частинки. Так відбувається пом’якшення води та захист труб від такого явища як іржа. Завдяки такому типу експлуатації фільтраційна система є набагато довшою, ніж картриджі з однорідною структурою.

Фільтр для очищення води можна використовувати і в комерційних, і побутових умовах. Вони очищатимуть рідину з дотриманням високих стандартів. Головне регулярно виконувати заміну конструкції, тому що при щоденному застосуванні побутовий фільтр для очищення води швидко зношується.

Галузь застосування

Запропоновані товари найчастіше використовують вдома, у харчовій, фармацевтичній, легкій промисловості, приладобудуванні, машинобудуванні, металообробці. Промисловий фільтр для очищення води відрізняється підвищеною продуктивністю.

Додаткові сфери застосування:

  • електроенергетика;
  • нафтопереробна, газова промисловість;
  • підготовка повітря для сушильних, фарбувальних камер;
  • лакофарбове виробництво.

Також представлені фільтраційні конструкції активно використовують у їдальнях, кафе, ресторанах. Зазначається застосування у бізнес-центрах, офісних, житлових приміщеннях, на складах, терміналах, аеропортах, ТРЦ.

У компанії «Селтон» гарантовано власне виробництво та повне дотримання стандартів якості. Запропоновані товари впораються з будь-яким ступенем забруднення.

Для замовлення достатньо зв’язатися з менеджером за телефоном, вказаним у контактах. Він докладніше розповість про асортимент, технічні особливості та допоможе з вибором.

  • 01. Різні галузі промисловості (фармацевтична, харчова, машинобудування, металообробка, приладобудування, легка тощо);
  • 02. В електроенергетиці, газовій та нафтопереробній промисловості (у газотурбінних двигунах та компресорних установках тощо);
  • 03. У системах підготовки повітря для фарбувальних та сушильних камер, лакофарбових виробничих лініях та інших виробничих процесах, де це необхідно;
  • 04. У будинках різного призначення (офісних та бізнес-центрах, житлових, адміністративних, складських терміналах, аеропортах, торгово-розважальних центрах, виробничих тощо);
  • 05. На предприятиях общепита (рестораны, кафе, столовые и т.д.).
Напишіть нам