Аспіраційні фільтрувальні картриджі

Аспіраційні фільтрувальні картриджі

Аспіраційні фільтрувальні картриджі для самоочисних фільтрів пиловловлювачів встановлюються в системах аспірації (обезпилюючої вентиляції), призначених для видалення забрудненого повітря поблизу джерела виділення шкідливих речовин з його очищенням та поверненням до приміщення.

Купити аспіраційні фільтрувальні картриджі Ви можете зв’язавшись із контактними телефонами, зазначеними в розділі Контакти.

Уточнити наявність
Призначення
Області застосування

До переваг використання фільтрувальних установок з такими картриджами можна віднести високу ефективність очищення, можливість розміщення великої фільтрувальної площі в одному фільтрі завдяки гофруванню фільтрувального матеріалу, тривалий термін служби, а також енергозбереження.

Аспіраційні фільтрувальні картриджі (самоочисні картриджі) виготовляються зі 100% поліестеру, який формує гофрований пакет. За рахунок гофрування матеріалу вдається збільшити фільтрувальну площу і продовжити термін експлуатації готового виробу.

Фільтрувальний матеріал, що використовується при виробництві, крім стандартного виконання – без додаткового покриття, може бути наступних типів:

  • гідрофобний;
  • електростатичний;
  • з мембраною PTFE.

Підбір матеріалу проводиться відповідно до вимог замовника. Аспіраційні фільтрувальні картриджі відносяться до виду фільтрів, що регенерується (відновлюється). Регенерація зазвичай відбувається за рахунок подачі на вхідну поверхню стисненого повітря або шляхом механічних вібрацій.

  • 01. Різні галузі промисловості (фармацевтична, харчова, машинобудування, металообробка, приладобудування, легка тощо);
  • 02. В електроенергетиці, газовій та нафтопереробній промисловості (у газотурбінних двигунах та компресорних установках тощо);
  • 03. У системах підготовки повітря для фарбувальних та сушильних камер, лакофарбових виробничих лініях та інших виробничих процесах, де це необхідно;
Напишіть нам