Аспіраційні фільтрувальні картриджі

Аспіраційні фільтрувальні картриджі

Аспіраційні фільтрувальні картриджі для самоочисних фільтрів пиловловлювачів встановлюються в системах аспірації (обезпилюючої вентиляції), призначених для видалення забрудненого повітря поблизу джерела виділення шкідливих речовин з його очищенням та поверненням до приміщення.

Купити аспіраційні фільтрувальні картриджі Ви можете зв’язавшись із контактними телефонами, зазначеними в розділі Контакти.

Уточнити наявність
Призначення
Області застосування

Для очищення повітря підвищеного рівня використовують у системі вентиляції фільтрувальні картриджі. Це спеціальні механічні конструкції, створені за новітніми технологіями, що переробляють повітряні маси в зоні підвищеного утворення диму, пилу та газу. Обладнання від вітчизняного виробника «Селтон» застосовується на виробничих об’єктах та забезпечує очищення найвищої якості.

Що являють собою аспіраційні фільтрувальні картриджі

Аспіраційні фільтрувальні картриджі для фільтрів пиловловлювачів самоочищувального типу встановлюються в системах аспірації. Це знепилююча вентиляція, призначена для видалення забрудненого повітря біля джерела виділення шкідливих речовин з його очищенням та поверненням до приміщення.

Фільтрувальний картридж: у чому його перевага

Все частіше промислові об’єкти встановлюють системи аспірації, і їм необхідні фільтрувальні картриджі, що самоочищаються. Така конструкція не вимагає регулярних вкладень, встановивши її можна бути впевненим у довговічності експлуатації. До незаперечних плюсів застосування фільтрувальних установок з такими картриджами можна віднести такі моменти:

 • висока ефективність очищення повітря;
 • можливість розміщення великої фільтрувальної площі в одному фільтрі завдяки гофруванню фільтрувального матеріалу;
 • мають змінний характер;
 • довговічність;
 • енергозберігаючий фактор.

Установка дозволяє швидко та ефективно очистити приміщення великих об’ємів. Вони встановлюються на об’єктах з підвищеним викидом пилу та в місцях скупчення легкозаймистих, токсичних, вибухонебезпечних та небезпечних речовин. Це можливість створити безпечні умови праці у промислових зонах.

З чого роблять фільтрувальні картриджі, що самоочищаються

Картриджі, що самоочищаються, виготовляються зі 100% поліестеру, який формує гофрований пакет. За рахунок гофрування матеріалу вдається збільшити фільтрувальну площу і продовжити термін експлуатації готового виробу.

Завод для виробництва використовує тільки фільтрований матеріал, крім стандартного виконання – без додаткового покриття, може бути наступних типів:

 • гідрофобний;
 • електростатичний;
 • з мембраною PTFE.

Підбір матеріалу проводиться індивідуально, все залежить від вимог замовника та умов експлуатації обладнання. Аспіраційні фільтрувальні картриджі відносяться до виду фільтрів, що регенерується (відновлюється). Регенерація зазвичай відбувається за рахунок подачі на вхідну поверхню стисненого повітря або шляхом механічних вібрацій. Продукція заводу «Селтон» широко відома на ринку повітряних фільтрувальних елементів. Завдяки використанню інноваційних технологій вдалося виготовити продукцію, яка повністю відповідає європейським стандартам якості.

 • 01. Різні галузі промисловості (фармацевтична, харчова, машинобудування, металообробка, приладобудування, легка тощо);
 • 02. В електроенергетиці, газовій та нафтопереробній промисловості (у газотурбінних двигунах та компресорних установках тощо);
 • 03. У системах підготовки повітря для фарбувальних та сушильних камер, лакофарбових виробничих лініях та інших виробничих процесах, де це необхідно;
Напишіть нам