Повітряно масляний сепаратор для компресора: що це, призначення, принцип роботи

Використовується повітряно масляний сепаратор для компресора, щоб продовжити термін служби промислових апаратів. Застосовується деталь практично в кожній установці на заводах, виробництвах. Очищувач допомагає мінімізувати витрату масла в компресорах, через що робота агрегатів значно ефективніша. Витратившись на якісну деталь для фільтрації масел (натуральних, синтетичних і напівсинтетичних), ви продовжуєте термін служби установок для безперебійної роботи виробництва.

Зміст:

 1. Призначення.
 2. Конструкція.
 3. Різновиди.
 4. Характеристики пристосувань.
 5. Причини купівлі оригінальних виробів.

Призначення

Стиснене повітря застосовується практично в будь-якому промисловому агрегаті. Якісний сепаратор відіграє важливу роль у процесі стиснення повітря всередині конструкцій. Продумана до дрібниць конструкція запчастини подовжує термін експлуатації елемента. Ефективно фільтрує всі види масел і подає в основні функціонуючі деталі якісну сировину. Виробник повинен дати гарантію, якщо впевнений у якості свого обладнання.

Конструкція

Є різні види масляних сепараторів, але всі вони схожі за своєю структурою. Складаються пристосування з трьох шарів:

 • тонкодисперсного, пористого зі скловолокна;
 • другий шар складається з поліефірного волокна, ворсу;
 • третій шар захищає від перенапруги перші два полотна.

Усі складові мають бути виконані з високоякісної сировини. Тоді елемент для виробничого обладнання повною мірою виконуватиме свою функцію очищення стисненого повітря для повноцінної роботи агрегатів.

Повітряно масляний сепаратор

Перший шар вбирає в себе мастила, що виділяються, пропускаючи його через пори до наступного прошарку. Пори різняться за діаметром, кількістю через відмінні властивості робочих агрегатів. Друга частина надійно утримує в собі усунені елементи, забезпечуючи надходження чистого стисненого повітря в основні функціональні відрізки виробничого механізму.

Елемент відмінно справляється навіть при високих температурах робочого середовища. Підбирати треба деталь, відштовхуючись від рівня навантаження на виробничий механізм. Що вища температура робочої субстанції та потужність агрегату, то міцніший корпус потрібно вибирати.

Якісний очищувач помітно продовжить термін служби всієї установки. На ній не варто економити.

Різновиди

Різні цілі вимагають сепараторів, які різняться між собою. На ринку розрізняють такі види:

 • стандартні;
 • для глибокого очищення робочого середовища;
 • для вакуумних насосів.

Бувають сепаратори накручувальні та заглибні, вибирають залежно від будови виробничого агрегату.

Характеристики пристосувань

Повітряно масляний сепаратор для компресора

Крім основного функціоналу масляний сепаратор повітряного компресора має вельми значущі для загального процесу показники. Злагоджено працюють при температурах до 120 градусів за Цельсієм. Конструкції стійкі до перепадів тиску. Застосовувати обладнання для продовження терміну служби розумно, головне вибрати правильну модель під певні вимоги.

 

 

Причини купівлі оригінальних виробів

Очищення проводиться ефективніше, якщо обрано деталь хорошої якості. Переваг покупки оригінальних комплектуючих достатньо:

 • довгий термін служби;
 • кращий захист внутрішньої частини компенсатора;
 • продуктивна робота обладнання на виробництвах;
 • масляний сепаратор продовжує термін функціонування основного приладу.

Це основні причини, через які варто придбати оригінальну комплектуючу. Поверхня внутрішньої частини обладнання буде захищена від корозії, руйнування, інших пошкоджень.

Напишіть нам