Фільтри для сільгосп та спецтехніки

Фільтри для сільгосп та спецтехніки

Компанія «Селтон» пропонує фільтри та фільтроелементи для сільгосптехніки John Deere, Claas, Case, New Holland, Fendt, Deutz, Lamborghini, Massey Ferguson, «Гомсільмаш», «Ростсільмаш», МТЗ, кар’єрної, дорожньої, спеціальної техніки Сaterpillar, Volvo, Alpfa , Hyundai, Speco, Ausa, BOBCAT ін.

Купити фільтри для кар’єрної, дорожньої, спеціальної техніки та сільгосптехніки Ви можете зв’язавшись з контактними телефонами, вказаними у розділі Контакти.

Уточнити наявність
Призначення
Області застосування

По застосуванню фільтри поділяються на такі категорії:

Фільтри очищення повітря двигуна

Повітряні фільтри використовують у двигунах всіх типів. Їх основне завдання – очищення повітря в двигуні від дрібних грязьових частинок, що містяться в повітрі (пил), а також від отруйних газоподібних домішок та абразивних частинок. Таким чином, повітряні фільтри створюють оптимальні умови для роботи двигуна.

Фільтри очищення повітря кабіни (салону)

Дана група фільтрів призначена для очищення повітря в салоні або кабіні транспортного засобу. Повітряні панельні фільтри більш економічні у виконанні та зручні у використанні. Фільтр являє собою кишеню і гофрований елемент, який утримує в собі пил і домішки з повітря, що проходить через нього.

Масляні фільтроелементи

Масляні фільтри призначені для видалення з моторних масел твердих частинок, які можуть утворюватися в результаті зносу поверхонь, що труться, або внаслідок попадання в масло твердих продуктів згоряння палива. Масляні фільтри здебільшого – нерозбірна конструкція, що має металевий корпус з фільтруючим елементом та захисні клапани всередині.

Паливні фільтроелементи

Паливні фільтри служать для фільтрації та видалення іржі, бруду, твердих частинок, що містяться в металевих ємностях для зберігання та перевезення палива.

Гідравлічні фільтроелементи

Фільтри цієї категорії служать для захисту гідравлічних систем техніки від металевих частинок, що утворюються в результаті тертя деталей і сприяють зменшенню зношування механізмів. Через деградацію масла, а також механічного зносу працюючих спільно елементів, у гідравлічній системі виникає безліч забруднень. Фільтр покликаний видалити ці забруднення із системи.

  • 01. Ремонт та обслуговування техніки (сільськогосподарська, дорожня, кар'єрна, спеціальна техніка).
Напишіть нам