Фільтри для сільгосп та спецтехніки

Фільтри для сільгосп та спецтехніки

Компанія «Селтон» пропонує фільтри та фільтроелементи для сільгосптехніки John Deere, Claas, Case, New Holland, Fendt, Deutz, Lamborghini, Massey Ferguson, «Гомсільмаш», «Ростсільмаш», МТЗ, кар’єрної, дорожньої, спеціальної техніки Сaterpillar, Volvo, Alpfa , Hyundai, Speco, Ausa, BOBCAT ін.

Купити фільтри для кар’єрної, дорожньої, спеціальної техніки та сільгосптехніки Ви можете зв’язавшись з контактними телефонами, вказаними у розділі Контакти.

Уточнити наявність
Призначення
Області застосування

Фільтри для спец- та сільгосптехніки: характеристики, сфера застосування

Повітряні фільтри для високої якості спецтехніки продаються в компанії «Селтон». Додатково можна придбати фільтроелементи для сільгосптехніки таких брендів як Fendt, Deutz, Lamborghini, Caterpillar, Volvo, Alpha та інших.

Гідравлічні фільтри спецтехніки повністю відповідають європейським стандартам. Вони відрізняються наявністю спеціального маркування, тому підбір буде безпомилковим.

Класифікація товару

По області використання товари поділяються кілька різновидів. Подано загальну класифікацію запропонованих у каталозі елементів. Кожен з них має свій термін служби та технічні характеристики.

Фільтри очищення повітря двигуна

Популярні пилофільтри для очищення повітря двигуна. Вони використовуються у всіх типах систем. Основне завдання цієї деталі очищення в моторі повітряного потоку від пилу, газоподібних домішок, абразивних частинок. Так продовжується термін експлуатації рухового елемента.

Фільтри очищення повітря кабіни (салону)

Для очищення повітря салону чи кабіни навантажувача є окремі моделі. Вони панельні, зручні та відрізняються економічністю. Виглядає виріб, як кишеня та окрема гофрована деталь. Вона утримує домішки та пил.

Масляні фільтроелементи

Масляні фільтри для спецтехніки потрібні для видалення з моторного масла твердих частинок, які часто з’являються через знос поверхонь, що труться. Представлені нерозбірні конструкції з металевим корпусом, захисними клапанами, елементом, що фільтрує.

Паливні фільтроелементи

Паливні фільтри потрібні для видалення бруду, іржі, твердих частинок. Також є дорожні. Їх називають ще гідравлічними. Захищають від забруднення системи.

Гідравлічні фільтроелементи

Фільтри цієї категорії служать для захисту гідравлічних систем техніки від металевих частинок, що утворюються в результаті тертя деталей та сприяють зменшенню зносу механізмів. Через деградацію масла, а також механічного зносу працюючих спільно елементів, у гідравлічній системі виникає безліч забруднень. Фільтр покликаний видалити ці забруднення із системи.

Галузь застосування

Фільтри для будівельної техніки використовують повсюдно. Основні галузі:

  • ремонт кар’єрної, спеціальної техніки;
  • обслуговування дорожнього, сільськогосподарського транспорту.

Цей товар продовжить термін експлуатації.

Якісні фільтри для спецтехніки

Компанія «Селтон» пропонує фільтри для вантажівок та спецтехніки високої якості. Каталог регулярно поповнюється новими моделями. Можна придбати товар для екскаватора, дорожньої, кар’єрної, спеціальної, сільськогосподарської техніки. Представлені вироби ретельно очищають повітря від пилу. Консультант підбере універсальну модель або конкретний бренд транспорту. Гарантовано наявність сертифікатів. Зв’язатися з менеджером компанії «Селтон» можна за телефоном, вказаним у контактах. Фахівець відповідає на дзвінки та заявки у робочий час.

Статті по темі:

  • 01. Ремонт та обслуговування техніки (сільськогосподарська, дорожня, кар'єрна, спеціальна техніка).
Напишіть нам