Фрезерна обробка з ЧПУ

Використання прогресивного обладнання гарантує, що фрезерування металу на ЧПУ в Україні на замовлення пройде з мінімальною похибкою. З огляду на функціональні можливості фрезерного верстата з числовим програмним управлінням, є можливість замовити обробку виробу з нестандартними конструкційними параметрами. Плюс: фрезерування не займає багато часу, що виключає простої технологічного обладнання.

Основні етапи

Фрезерування металу ЧПУ відбувається в кілька етапів:

  • створення коду обробки;
  • налаштування обладнання;
  • виготовлення деталей.

Тепер докладніше. Використання сучасного програмного забезпечення допомагає створити віртуальне уявлення про кінцевий продукт. На цьому ж етапі відбувається вибір фрези, яка підійде для виконання зазначених видів робіт. Віртуальна заготівля створюється у форматі 3d, що допомагає прорахувати та скоригувати можливі помилки.

Щоб фрезерування пройшло з максимальною точністю, оператор попередньо налаштовує токарний верстат. Особливості виконання обладнання виключають участь людини в процесі виробництва, але попереднє ручне налаштування все одно потрібне. До нього входить закріплення заготовки, встановлення виконавчого органу та інші види робіт. Сьогодні фрезерування на токарному верстаті з ЧПУ виключає зупинку обладнання в процесі виробництва для ручної заміни інструменту, але участь оператора потрібна в обов’язковому порядку.

Сам процес фрезерування полягає у впливі виконавчого органу, що безперервно обертається, на заготовку, що надає їй потрібної форми.

Види фрезерної обробки

Завдяки особливостям виконання і функціональним можливостям фрезерного верстата сьогодні є можливість в обробці деталей будь-якої форми. Показовим прикладом виступає фрезерування поверхонь з будь-яким кутом нахилу, що розширює перелік виробів, які можна замовити. Плюс: доступне виготовлення пазів і уступів будь-якого розміру. Застосування комбінованих фрез допомагає в обробці поверхонь зі складним рельєфом.

Залежно від типу матеріалу і видів робіт, є можливість замовити зустрічне або попутне фрезерування.

Переваги використання фрезерних верстатів з ЧПУ

Серед плюсів, якими вирізняється фрезерна обробка на верстатах з ЧПУ, можна виділити:

  • універсальність (є можливість обробки будь-яких видів металу, включно з матеріалами з нестандартними характеристиками);
  • високу продуктивність (технологія виробництва виключає час простою для виконання допоміжних операцій);
  • ЧПУ гарантує високу точність, незалежно від складності замовлення.

Додатковою перевагою виступає демократична вартість робіт, враховуючи їхню відмінну якість.

Переваги роботи з компанією “Селтон”

Використання високотехнологічного обладнання в Києві гарантує, що фрезерна обробка заготовок, незалежно від складності замовлення, пройде з максимальною точністю. Ми чітко дотримуємося обумовлених термінів виконання замовлення. Ціни, враховуючи високу швидкість і відмінну якість обробки, залишаються на демократичному рівні. Познайомитися з повним переліком послуг, що надаються, і доступними способами оплати можна в наших операторів. Контакти на головній сторінці.

Дізнатись ціну
Інші послуги
Металообробка
Ми можемо виготовити вироби будь-якої складності від простих конструкцій до унікальних.
Обробка на верстатах із ЧПУ
Токарне оброблення з ЧПУ
Лазерна обробка металу
Плазмове різання металу
Гнуття металу
Пробивка металу
Пробивання отворів у листовому металі
Лазерне зварювання
П'ятикоординатне фрезерування ЧПУ
Обробка листового металу TRUMPF
Напишіть нам