Обробка на верстатах із ЧПУ

Точність і можливість прискореної роботи без втрати якості – ось переваги, якими відрізняється обробка на верстатах з ЧПУ в Україні від застосування стандартних механізмів. Додатковим плюсом використання технологічного інструменту виступає простота управління. Вдається уникнути негативного впливу людського фактора, що відбивається на якості робіт, незалежно від обсягів виробництва.

Основні види та переваги обробки з ЧПУ

Використання обладнання з ЧПУ (числовим програмним управлінням) допомагає в оперативному і якісному виконанні таких видів робіт, як:

  • фрезерування;
  • токарна обробка;
  • свердління;
  • комплексна підготовка деталей.

Сьогодні обробка деталей на верстатах з ЧПУ допомагає в оперативному виконанні широкого переліку робіт, який періодично доповнюється новими послугами. Секрет у підвищеній технологічності металообробки, що допомагає повністю автоматизувати процес, виключаючи участь людини. Оператор потрібен для підготовки заготовки і для налаштування програми, враховуючи задані алгоритми. Також, присутність спеціально навченого персоналу потрібна для контролю виконуваних робіт.

Переваги, якими вирізняється обробка металів на верстатах з ЧПУ:

  • підвищена продуктивність за рахунок мінімальної участі оператора (у функції сучасного верстата входить одночасне виконання кількох дій);
  • висока точність (фрезерні або інші види верстатів працюють за спеціально заданою програмою, що допомагає знизити похибку до мікрона);
  • можливість повної автоматизації виробничого процесу (верстатна обробка металу за умови роботи з попередньо налаштованими програмами допомагає в обладнанні конвеєрної лінії з повною автоматизацією).

Додатковою перевагою обробки з використанням верстатів, обладнаних ЧПУ, виступає адекватна вартість. Плюс: є можливість замовити виготовлення деталей з нестандартними параметрами завдяки використанню можливостей системи.

Співпраця з компанією “Селтон”

Цікавить професійна токарна обробка на верстатах ЧПУ в Києві? Потрібен комплексний підхід з доступними цінами? Звертайтеся до фахівців нашої компанії. Значний практичний досвід і спеціально обладнана виробнича лінія гарантують якість металообробки на замовлення. Ми цінуємо довіру клієнтів, пропонуємо великий асортимент послуг з чітким дотриманням термінів виконання. За додатковою інформацією звертайтеся до наших операторів. Контакти дивіться на головній сторінці.

Дізнатись ціну
Інші послуги
Металообробка
Ми можемо виготовити вироби будь-якої складності від простих конструкцій до унікальних.
Токарне оброблення з ЧПУ
Фрезерна обробка з ЧПУ
Лазерна обробка металу
Плазмове різання металу
Гнуття металу
Пробивка металу
Пробивання отворів у листовому металі
Лазерне зварювання
П'ятикоординатне фрезерування ЧПУ
Обробка листового металу TRUMPF
Напишіть нам