Токарне оброблення з ЧПУ

Токарна обробка з ЧПУ сьогодні виступає популярним напрямком обробки металу, застосування якого допомагає у виготовленні деталей зі стандартними та унікальними розмірами. В Україні токарні верстати з ЧПУ використовують для створення конструкційних елементів, які застосовуються в металургії, хімічній промисловості, сільському господарстві та інших галузях.

Впровадження числового програмного керування гарантує, що обробка на токарних верстатах з ЧПУ пройде з максимальною точністю, чого не можна домогтися при використанні обладнання в стандартному виконанні.

Переваги використання токарних верстатів з ЧПУ

Серед плюсів можна виділити:

  • простоту і надійність (процес виключає негативний вплив людського фактора, що допомагає у виготовленні під замовлення складних елементів);
  • універсальність (завдяки розширеному функціоналу верстата асортимент деталей, що виготовляються, постійно збільшується);
  • робота з різними типами матеріалів (дбайлива обробка поверхні розширює перелік матеріалів, з якими можна працювати за умови використання високотехнологічного інструменту).

Додатковою перевагою, якою вирізняється токарне оброблення на верстатах з ЧПУ, є висока швидкість роботи. Причина в мінімальній участі оператора в процесі виробництва. У його завдання входить введення необхідних параметрів заготовки і контроль виконання.

Види токарної обробки з ЧПУ

Важливий момент: токарна обробка деталі відрізняється від фрезерної. Основною відмінністю виступає принцип операції. У першому випадку з поверхні заготовки поступово видаляється частина матеріалу, що надає їй необхідну форму з урахуванням заздалегідь встановлених параметрів. Застосування фрезерного верстата потрібне для різання або свердління. З огляду на ці особливості, на фрезері можна обробляти будь-які види деталей, на токарному верстаті – виключно ті, які мають центральну вісь. Вартість робіт залежить від їхньої складності.

Види токарної обробки на верстатах із програмним керуванням:

  • нарізка різьблення (можна замовити нарізку з внутрішньої або зовнішньої сторони, з різним кроком та іншими параметрами);
  • свердління отворів (додатково виконується їх розточування, розгортання та інші види робіт);
  • виточування канавок (використання високотехнологічного обладнання допомагає замовити виготовлення деталей з нестандартними параметрами).

Додатково на токарному верстаті відбувається обробка поверхні заготовки з метою надання шорсткості або, навпаки, шліфування.

Робота з компанією “Селтон”

Токарна обробка металу на верстатах з ЧПУ в Києві, яку можна замовити в нашій компанії, гарантує високу точність при виготовленні деталей будь-якої складності. Ми цінуємо довіру клієнтів, пропонуємо оптимальні ціни на професійні види робіт. У нашій команді працюють висококваліфіковані фахівці, що скорочує час на виготовлення замовлення. Наші оператори познайомлять з повним переліком послуг, що надаються, і зорієнтують за вартістю. Актуальні контакти на головній сторінці.

Дізнатись ціну
Інші послуги
Металообробка
Ми можемо виготовити вироби будь-якої складності від простих конструкцій до унікальних.
Обробка на верстатах із ЧПУ
Фрезерна обробка з ЧПУ
Лазерна обробка металу
Плазмове різання металу
Гнуття металу
Пробивка металу
Пробивання отворів у листовому металі
Лазерне зварювання
П'ятикоординатне фрезерування ЧПУ
Обробка листового металу TRUMPF
Напишіть нам