П’ятикоординатне фрезерування ЧПУ

Цей вид виробничого процесу включає в себе використання верстата для виготовлення індивідуальних деталей або продуктів. Абревіатура “ЧПУ” розшифровується як “Числове Програмне Управління”. Це означає, що пристрій для управління ріжучими інструментами створює потрібну вам форму за заздалегідь заданою траєкторією.

Особливості п’ятикоординатної фрезерної обробки

Ці пристрої мають високу точність завдяки можливості одночасного руху інструменту в п’яти різних напрямках. Це дає змогу створювати вироби з великим ступенем повторюваності. Агрегати з п’ятикоординатною системою управління здатні обробляти деталі з найскладнішими формами і поверхнями, включно з опуклостями, вдавленнями і переходами між різними поверхнями.

Фрезерні механізми виконують безліч операцій в одному проході з можливістю одночасного переміщення інструменту в декількох напрямках, що скорочує час і підвищує загальну продуктивність. Гнучкість і настроюваність у виробництві як серійних, так і індивідуальних заготовок максимально задовольняє всі потреби клієнтів. Це гарантує відповідність кінцевого продукту заданим вимогам.

Управління виробничими даними, включно з параметрами оброблення та його результатами, забезпечує можливість подальшої оптимізації процесів і підвищення продуктивності завдяки аналізу та використанню накопиченого досвіду.

Ці особливості роблять п’ятикоординатну обробку металів ідеальним вибором для виробників, яким необхідно створювати складні деталі з високою точністю та ефективністю. Вони дають змогу скоротити час і витрати на виробництво та підвищити конкурентоспроможність підприємства.

Особливості та переваги застосування п’ятикоординатної фрезерної обробки

Ця передова технологія в галузі виробництва має низку плюсів порівняно з більш традиційними методами фрезерування. Ось деякі з них:

 1. Підвищена гнучкість дає змогу працювати з деталями складної форми і контуру.
 2. Завдяки одночасному оздобленню кількох боків заготовки значно скорочується час виготовлення при виконанні замовлень з короткими термінами.
 3. Менша кількість переналагоджень підвищує загальну продуктивність.
 4. Збільшення якості поверхні деталей з коригуванням кутів подачі.
 5. Зниження витрат на ручну обробку.
 6. Підвищення конкурентоспроможності.

Завод Селтон у Києві (Україна) пропонує послуги п’ятикоординатної механічної обробки, яка забезпечує високу точність, гнучкість і продуктивність. Застосування цієї технології дає змогу компанії поліпшити якість своєї продукції та скоротити витрати.

П’ятиосьова обробка складних деталей

Розглянемо основні аспекти цього процесу більш детально:

 1. Забезпечує можливість переміщення з великою швидкістю ріжучого інструменту вздовж п’яти незалежних осей: X, Y, Z, а також двох додаткових, зазвичай званих A і B.
 2. Металообробка важкої геометрії.
 3. Оптимізація часу і матеріалів.
 4. Розширені можливості для дизайну.
 5. Покращена естетика.

Вартість залежить від матеріалу і рівня кваліфікації та досвідченості виконавця. Якість обробки і професіоналізм також можуть впливати на ціну послуги механічного оброблення металу на п’ятикоординатному верстаті з ЧПУ, тому найкраще звернутися безпосередньо до постачальників з конкретним запитом, щоб отримати точну оцінку для конкретного проєкту.

Дізнатись ціну
Інші послуги
Металообробка
Ми можемо виготовити вироби будь-якої складності від простих конструкцій до унікальних.
Обробка на верстатах із ЧПУ
Токарне оброблення з ЧПУ
Фрезерна обробка з ЧПУ
Лазерна обробка металу
Плазмове різання металу
Гнуття металу
Пробивка металу
Пробивання отворів у листовому металі
Лазерне зварювання
Обробка листового металу TRUMPF
Напишіть нам