Плазмове різання металу

Плазмове різання металу – це спосіб термічної обробки металу, використання якого допомагає виконати високоточну обробку матеріалів для застосування в різних галузях промисловості. Для виконання різання використовується професійне обладнання з програмним керуванням, що гарантує відмінну точність робіт незалежно від складності замовлення.

Особливості та переваги плазмового різання металу

Плазмова різка по металу передбачає використання інертного газу, який попередньо проходить через електричну дугу. Щоб отримати плазму, характеристики якої допомагають у високій якості розкрою матеріалу, що відбивається на точності готових деталей, обраний газ (тип залежить від особливостей оброблюваного матеріалу і функцій плазморіза) іонізується.
Температура плазмового стовпа становить кілька тисяч градусів, що допомагає виконати точний різ з мінімальною похибкою (залежно від типу обладнання, похибка не перевищує одного мікрона).

Переваги, якими відрізняється різання металу плазмова в Україні:

  • висока швидкість, що допомагає в оперативному виконанні замовлення великого обсягу;
  • можливість обробки різного типу матеріалів (нержавіюча сталь, алюміній, сталеві сплави з нестандартними характеристиками та інші варіанти);
  • економія (точність і висока якість різу, незалежно від товщини листа, допомагає мінімізувати втрати матеріалу, що відбивається на загальній собівартості робіт).

Додатковою перевагою впровадження технології плазмового різання у виробничий процес виступає можливість автоматизувати виробництво. Верстат у сучасному виконанні пропонується з програмним керуванням, що дає змогу знизити вплив людського фактора. Як результат, загальна вартість робіт знижується, що не відбивається на якості та зниженні обсягів виробництва.

Переваги роботи з компанією “Селтон”

Цікавлять послуги плазмового різання металу в Києві? У пріоритеті адекватні ціни без втрати якості? Ми пропонуємо різання металу з використанням високотехнологічного обладнання. Високий професіоналізм наших фахівців і постійна модернізація виробничої лінії гарантують розширення переліку послуг з обробки металу та інших матеріалів. Наші оператори розкажуть, як правильно замовити різання або інший вид робіт, зорієнтують щодо термінів і актуальних цін. Контакти можна знайти на головній сторінці.

Дізнатись ціну
Інші послуги
Металообробка
Ми можемо виготовити вироби будь-якої складності від простих конструкцій до унікальних.
Обробка на верстатах із ЧПУ
Токарне оброблення з ЧПУ
Фрезерна обробка з ЧПУ
Лазерна обробка металу
Гнуття металу
Пробивка металу
Пробивання отворів у листовому металі
Лазерне зварювання
П'ятикоординатне фрезерування ЧПУ
Обробка листового металу TRUMPF
Напишіть нам