Лазерна обробка металу

Лазерне різання металу в Україні – це сучасний спосіб обробки металу, використання якого допомагає виконати розкрій та інші види робіт з матеріалами практично будь-якої товщини. Секрет універсальності полягає в особливих властивостях лазера, який, з огляду на особливості налаштування, може проникати на значну товщину, що виключає необхідність у використанні додаткового обладнання.

Сьогодні на виробничих потужностях компанії “Селтон” використовуються професійні лазерні верстати, функціонал яких допомагає замовити обробку листів металу з різними характеристиками. Додатковими перевагами виступають доступна вартість і відмінна якість, якою відрізняється лазерне різання по металу.

Основні види лазерного різання металу

З огляду на конструкційні особливості верстатів і можливість коригування спрямованості та сили впливу лазерного променя, при використанні нових технологій можна замовити такі види різання:

  • плавлення (послуга підходить для роботи з кольоровими металами, що гарантує відмінну точність робіт і можливість виконання фігурного різу; часто використовується в автомобілебудуванні або при виготовленні деталей для приладів);
  • лазерне різання кольорового металу з випаровуванням (підходить для роботи з деревом, пластиком та іншими матеріалами; перевагою виступає відсутність відходів, що унеможливлює необхідність у подальшій обробці);
  • з контролем руйнувань (вдале рішення для розкрою крихких листових матеріалів, що допомагає у високоточному виготовленні виробів різного призначення).

З огляду на популярність, лазерне різання листового металу сьогодні користується попитом для виготовлення деталей з різних видів матеріалів. Популярним прикладом виступає сталь, яка попередньо проходить обробку. З огляду на характеристики, сталеві деталі з високою точністю широко використовуються у всіх галузях промисловості.

Переваги лазерного різання металу

Серед плюсів, якими відрізняються послуги лазерного різання металу, можна виділити:

  • високу точність (професійне обладнання працює з похибкою не більше мікрона);
  • універсальність (є можливість роботи з різними видами матеріалів, включно з керамікою і склом);
  • виконання складних замовлень (фігурні різи та обробка в декількох площинах).

Потрібна додаткова інформація щодо послуг лазерного різання в Києві? Цікавлять актуальні ціни та особливості оформлення замовлення? Зв’яжіться з нашими операторами (контакти і графік робіт вказані на головній сторінці).

Дізнатись ціну
Інші послуги
Металообробка
Ми можемо виготовити вироби будь-якої складності від простих конструкцій до унікальних.
Обробка на верстатах із ЧПУ
Токарне оброблення з ЧПУ
Фрезерна обробка з ЧПУ
Плазмове різання металу
Гнуття металу
Пробивка металу
Пробивання отворів у листовому металі
Лазерне зварювання
П'ятикоординатне фрезерування ЧПУ
Обробка листового металу TRUMPF
Напишіть нам