Гнуття металу

Гнуття металу – технологія металевої обробки, під час якої застосовується згинальний прес. Особливість полягає в тому, що згинання деталі дає змогу за короткий час зробити достатню кількість металевих заготовок без застосування зварювального апарату.

Гнуття листового металу на заводі Селтон: переваги

Гнуття листового металу має низку переваг:

  1. Можна змінити форму листового прокату за допомогою спеціального преса для згинання. Також змінюється вигляд за допомогою інших механічних пристосувань.
  2. Металеві заготовки створюються монолітні, хоч і гнучкі, що дає захист від іржі, корозії.
  3. Адекватна вартість. Така технологія економічніша, вигідніша, ніж зварювальний апарат, при цьому лист після згинання має хороші експлуатаційні характеристики.

Робота виробництва прискорюється за рахунок процесу згинання.

Різновиди згинання листового металу

Гнуття виробів з металу поділяється на кілька способів.

  1. Поздовжній метод. Такий спосіб передбачає тільки точний вигин виробу. Метод поздовжнього згинання відбувається за допомогою холодного способу.
  2. Поперечний спосіб. Застосовується для перегинів, висадки, а також відгинання бортів листового металу. Крім вигину, метал піддається витяжці з осаджуванням. Застосовується для товстих металів. Поперечне згинання здійснюється гарячим способом.

Незважаючи на те, що згинання проводиться кількома способами, від браку не застрахований ніхто.

Найпоширеніші різновиди браку – розміри металевих заготовок неправильні. Також браком вважається косий загин металу. При неправильній обробці також можуть виникнути механічні пошкодження.

Зазвичай браковані деталі з’являються внаслідок неправильного згинання. Найпоширеніші помилки – на заводі встановлюють помилкову розмітку місць. Слабкий або, навпаки, сильний затиск під час виготовлення деталей із листового металу також є помилкою.

Для згинання застосовують кілька видів обладнання – гідравлічне та електромеханічне.

Терміни та вартість згинання листового металу

Замовити послуги гнуття листового металу можна у нас за доступною ціною. Для замовлення послуги залишайте заявку на сайті із зазначенням свого мобільного, консультант відповість на всі питання, розповість про особливості послуги, а також про вартість у Києві. Також можна телефонувати за номером телефону, який вказано на сайті.

Дізнатись ціну
Інші послуги
Металообробка
Ми можемо виготовити вироби будь-якої складності від простих конструкцій до унікальних.
Обробка на верстатах із ЧПУ
Токарне оброблення з ЧПУ
Фрезерна обробка з ЧПУ
Лазерна обробка металу
Плазмове різання металу
Пробивка металу
Пробивання отворів у листовому металі
Лазерне зварювання
П'ятикоординатне фрезерування ЧПУ
Обробка листового металу TRUMPF
Напишіть нам